O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 351: W. Ilnicki - T. Bożek, 22.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 9EW 2 HW D10+1 14057.98
1340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 10EW 4 H xS CA-3 80098.83
2336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 3EW 3 DW CQ-2 20039.76
2336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 4EW 4 SW DA+1 65052.76
3343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 7EW 2 HE D3+1 14063.52
3343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 8EW 4 SE H9+2 48087.93
4342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 1EW 2 SW CA+1 14064.70
4342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 2EW 2 SW H10+4 23046.05
5341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 5EW 2 H xW SQ+1 57094.71
5341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 6EW 4 SE S10+1 65097.51
6337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 19EW 4 SS HK+1 45042.52
6337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 20EW 3 NTS D2= 60063.39
7332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 13EW 2 HS S4= 11052.23
7332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 14EW 4 SW CA= 42059.87
8333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 17EW 4 SN C10= 42030.05
8333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 18EW 4 H xW CJ-3 5001.31
9339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 11EW 2 S xS D5-3 50095.29
9339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 12EW 6 SW HQ= 98096.06
10338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 15EW 4 CN S9+2 17094.08
10338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 16EW 4 SW CA+2 68097.37
11357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 29NS 3 SW C3-1 10086.97
11357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 30NS 4 S xW DA-2 30097.10
12356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 21NS 2 SN D6= 11076.25
12356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 22NS 5 DS S9-1 5083.33
13348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 23NS 4 SW D2+1 65042.24
13348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 24NS 2 SE H5-1 5056.71
14349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 25NS 2 SW CA-1 10069.87
14349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 26NS 2 HW CA= 11073.16
15350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
15350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 28NS 3 HE D6-2 10074.93
 +/-
 WYNIK68.34
 MIEJSCE2