O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 347: J. Radecki - S. Młynarczuk, 36.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 1EW 2 HW CA-2 1004.73
1336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 2EW 4 SW H9+1 45071.58
2343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 5EW 4 DN CK-1 10057.94
2343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 6EW 4 SE S10= 62082.68
3342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 9EW 3 HW D10= 14057.98
3342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 10EW 3 CE SA+2 15062.66
4341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 3EW 4 CN S6+1 15062.60
4341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 4EW 4 SW DA+1 65052.76
5340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 7EW 2 NTS H2-5 50098.03
5340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
6332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 11EW 3 NTE S4-1 5020.42
6332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 12EW 4 SE H6+1 45038.58
7333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 15EW 6 HN C8= 143011.45
7333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 16EW 4 HW D5+1 65076.90
8339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 19EW 4 SS HK+1 45042.52
8339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 20EW 4 S xN HQ= 7901.58
9338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 13EW 3 CS S6-1 10086.22
9338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 14EW 2 C xN S4-3 50098.29
10337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 17EW 4 SN H3= 42030.05
10337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 18EW 3 NTW HA= 40098.42
11350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 21NS 3 SN HK-1 10030.61
11350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 22NS 5 DN CQ-1 5083.33
12357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 23NS 3 NTE HQ-2 20093.03
12357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 24NS 3 SE CQ-2 10086.97
13356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 25NS 1 NTS CQ-1 5035.26
13356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 26NS 2 HW CA+1 14050.79
14348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 27NS 2 SN DJ+2 17089.02
14348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 28NS 2 HE D6-1 5044.23
15349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 29NS 3 SW C3-1 10086.97
15349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 30NS 4 DN CK-1 5060.82
 +/-
 WYNIK57.70
 MIEJSCE86