O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 346: M. Grochowski - M. Górski, 3.5, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 3EW 3 CN H5+2 15062.60
1343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 4EW 5 SW DA= 65052.76
2342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 7EW 2 HE SQ= 11028.74
2342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
3341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 1EW 2 SE C4+1 14064.70
3341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 2EW 4 SW S6+1 45071.58
4340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 5EW 4 D xN CK-1 20074.34
4340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 6EW 4 SE DK-2 20010.89
5336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 9EW 2 HW D10+3 20094.37
5336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 10EW 2 SS CA= 1106.66
6333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 13EW 3 HS CA-1 10086.22
6333: B. Pawszak - K. Sokół, 16.0, MA 14EW 4 HW DA= 42059.87
7339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 17EW 4 DE SA-1 5078.87
7339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA 18EW 4 SW CJ-1 5059.71
8338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 11EW 3 NTE S4+2 46092.02
8338: P. Urbański - M. Urbańska, 0.0, MA 12EW 3 NTE H9+3 49084.65
9337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 15EW 4 HN H8+3 71043.82
9337: M. Grochowski - J. Oleksiewicz, 3.5, MA 16EW 6 HE S7= 1430100.00
10332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 19EW 4 SS HK+1 45042.52
10332: K. Kowalczyk - K. Najda, 9.0, MA 20EW 4 SS D2= 62047.77
11349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 23NS 6 SW D2-1 10081.71
11349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 24NS 3 DN S4-1 5028.68
12350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 25NS 1 NTS S6= 9055.13
12350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 26NS 3 NTW CA+2 6606.19
13357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
13357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 28NS 4 HE D6-2 10074.93
14356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 29NS 3 SW DJ= 14029.47
14356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 30NS 3 DN SQ-2 10044.33
15348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 21NS 3 H xW DA= 5300.66
15348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 22NS 4 SE D7= 62049.34
 +/-
 WYNIK54.30
 MIEJSCE200