O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 339: L. Klader - D. Mosakowska, 6.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1329: K. Cichy - Ł. Kalbarczyk, 11.0, MA 5EW 2 DN H10+1 11032.14
1329: K. Cichy - Ł. Kalbarczyk, 11.0, MA 6EW 4 SE HJ-1 10040.55
2334: M. Kowalski - K. Kluf, 24.0, MA 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
2334: M. Kowalski - K. Kluf, 24.0, MA 10EW 4 CW S9+1 15062.66
3335: K. Klimczak - M. Wachowska, 0.0, MA 3EW 3 NTS D6+1 43014.44
3335: K. Klimczak - M. Wachowska, 0.0, MA 4EW 6 SW DA-1 1002.89
4331: J. Pawelec - J. Rzepka, 10.0, MA 7EW 1 S xN HA-2 50098.03
4331: J. Pawelec - J. Rzepka, 10.0, MA 8EW 4 SE C8+2 48087.93
5328: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 1EW 3 DS HK-2 10034.65
5328: O. Wrzos - L. Jędrzejczak, 6.0, MA 2EW 4 SW H10+1 45071.58
6345: Ł. Witkowski - G. Witkowski, 17.0, SW/MA 15NS 3 NTN H8+3 69038.42
6345: Ł. Witkowski - G. Witkowski, 17.0, SW/MA 16NS 4 SE HA+2 6802.63
7346: M. Grochowski - M. Górski, 3.5, MA 17NS 4 DE SA-1 5021.13
7346: M. Grochowski - M. Górski, 3.5, MA 18NS 4 SW CJ-1 5040.29
8347: J. Radecki - S. Młynarczuk, 36.0, MA 19NS 4 SS HK+1 45057.48
8347: J. Radecki - S. Młynarczuk, 36.0, MA 20NS 4 S xN HQ= 79098.42
9351: W. Ilnicki - T. Bożek, 22.0, MA 11NS 2 S xS D5-3 5004.71
9351: W. Ilnicki - T. Bożek, 22.0, MA 12NS 6 SW HQ= 9803.94
10344: R. Wowkonowicz - M. Chylewski, 10.0, MA 13NS 2 HS H5= 11047.77
10344: R. Wowkonowicz - M. Chylewski, 10.0, MA 14NS 3 NTE C8-1 5089.60
11323: A. Smoluchowska - G. Łosiakowski, 0.0, -/MA 25EW 2 NTS CJ-2 10080.53
11323: A. Smoluchowska - G. Łosiakowski, 0.0, -/MA 26EW 4 HW CA-2 2004.34
12320: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 29EW 3 CS DK-1 10025.00
12320: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 30EW 4 DN SQ-1 5039.18
13321: J. Dziuba - A. Grochowski, 4.0, MA 23EW 6 SW D2-1 10018.29
13321: J. Dziuba - A. Grochowski, 4.0, MA 24EW 2 SE CQ-1 5043.29
14318: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 27EW 2 SN D10+2 17010.98
14318: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 28EW 4 HE D6-2 10025.07
15322: A. Rdzanek - P. Darek, 0.0, 21EW 2 SN D5+1 1405.01
15322: A. Rdzanek - P. Darek, 0.0, 22EW 6 D xN SA-2 30040.16
 +/-
 WYNIK38.87
 MIEJSCE743