O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 326: T. Kręglewski - H. Kalotka-Kręglewska, 4.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1318: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 1EW 2 SW CK+1 14064.70
1318: K. Stenzel - S. Sommer, 9.0, MA 2EW 3 HS CK-1 1002.76
2322: A. Rdzanek - P. Darek, 0.0, 5EW 3 HE D10-3 15020.11
2322: A. Rdzanek - P. Darek, 0.0, 6EW 3 NTE DK-1 10040.55
3323: A. Smoluchowska - G. Łosiakowski, 0.0, -/MA 9EW 2 HW D10+2 17085.34
3323: A. Smoluchowska - G. Łosiakowski, 0.0, -/MA 10EW 2 SS CA= 1106.66
4320: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 3EW 1 NTN H5+4 21038.45
4320: J. Kandybowicz - Z. Kowalewski, 26.0, MA 4EW 4 SE S2= 62010.37
5321: J. Dziuba - A. Grochowski, 4.0, MA 7EW 2 HE SQ= 11028.74
5321: J. Dziuba - A. Grochowski, 4.0, MA 8EW 3 NTE H7+1 43014.57
6336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 11NS 3 DE S4= 11057.85
6336: H. Koziorowska - G. Fijałkowski, 14.0, MA 12NS 3 NTE H7+1 43071.13
7340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 13NS 1 NTS S4+1 12072.70
7340: K. Frąckiewicz - J. Kosieradzki, 2.0, MA 14NS 3 HW DA+1 17077.89
8341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 15NS 4 HN S9+3 71056.18
8341: P. Miara - D. Płoszaj, 1.5, MA 16NS 4 HW D6+1 65023.10
9342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 17NS 3 SN C9+1 17042.26
9342: I. Chodorowska - J. Chodorowski, 36.0, MA 18NS 3 SW CJ= 1409.45
10343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 19NS 4 SN CJ+1 45057.48
10343: W. Kałużyński - A. Kondeja, 22.0, MA 20NS 3 NTS S9-1 10011.55
11308: M. Czajkowska - B. Szlacheta, 8.5, MA 21NS 2 SN HK-2 2008.18
11308: M. Czajkowska - B. Szlacheta, 8.5, MA 22NS 3 SE D7+2 20066.01
12312: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 23NS 4 SE S4+2 68012.24
12312: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA 24NS 2 SE CQ= 11011.58
13313: S. Stachlewski - J. Koter, 14.0, MA 25NS 1 NTS C3-1 5035.26
13313: S. Stachlewski - J. Koter, 14.0, MA 26NS 2 NTW CK+3 21020.79
14310: M. Buduła - R. Przybysz, 3.5, MA 27NS 3 SN DJ= 14053.84
14310: M. Buduła - R. Przybysz, 3.5, MA 28NS 1 NTE C7-1 5044.23
15311: W. Maciejczuk - K. Waśniewski, 20.0, MA 29NS 2 SW DJ+1 14029.47
15311: W. Maciejczuk - K. Waśniewski, 20.0, MA 30NS 2 DN D5-1 5060.82
 +/-
 WYNIK37.81
 MIEJSCE757