O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 312: M. Komorowski - D. Trojnara, 4.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1319: W. Radziak - L. Tylec, 13.5, MA 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
1319: W. Radziak - L. Tylec, 13.5, MA 10NS 4 CE DQ+1 15037.34
2316: J. Pietrzak - J. Tomaszczuk, 7.5, MA 1NS 3 SW CA= 14035.30
2316: J. Pietrzak - J. Tomaszczuk, 7.5, MA 2NS 4 SW H9+2 4808.16
3317: M. Mosakowski - D. Krakowiak, 4.0, MA 3NS 3 CN H5+2 15037.40
3317: M. Mosakowski - D. Krakowiak, 4.0, MA 4NS 5 SW DA= 65047.24
4314: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 2.5, MA 5NS 5 D xN CK-3 8002.91
4314: P. Chrząstowski-Wachtel - J. Bojanowski, 2.5, MA 6NS 4 SE DK-1 10059.45
5315: T. Kozarzewski - M. Düm, 5.0, MA 7NS 2 HE D3+1 14036.48
5315: T. Kozarzewski - M. Düm, 5.0, MA 8NS 2 SE DJ+2 17099.08
6357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 19EW 4 SN HA+1 45042.52
6357: U. Niespodziewańska - T. Roszkowska-Śliź, 0.0, MA/WM 20EW 3 NTS D7-6 60098.95
7350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 13EW 2 HS H7-1 10086.22
7350: K. Hordyński - Z. Hordyńska, 3.5, MA 14EW 4 SW CA= 42059.87
8349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 17EW 4 DE SA= 13096.98
8349: J. Urbanowicz - P. Sankowski, 3.5, MA 18EW 1 NTW H6-2 10031.63
9348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 11EW 1 NTE H3+2 15056.54
9348: L. Chłąd - W. Andruk, 10.5, PM/MA 12EW 3 NTE H7+3 49084.65
10356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 15EW 3 NTS S7+2 66074.34
10356: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 16EW 3 NTE C5+2 66092.52
11330: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
11330: G. Rybak - A. Rybak, 4.5, MA 30EW 3 DN S7-1 5039.18
12326: T. Kręglewski - H. Kalotka-Kręglewska, 4.0, MA 23EW 4 SE S4+2 68087.76
12326: T. Kręglewski - H. Kalotka-Kręglewska, 4.0, MA 24EW 2 SE CQ= 11088.42
13327: P. Bagrowski - G. Piotrowski, 3.5, MA 27EW 2 SN S3+1 14046.16
13327: P. Bagrowski - G. Piotrowski, 3.5, MA 28EW 2 HE D6-1 5055.77
14324: B. Jacuch - K. Stefaniak, 2.0, MA 21EW 2 SN D5-1 10069.39
14324: B. Jacuch - K. Stefaniak, 2.0, MA 22EW 4 SE D5+1 65074.54
15325: R. Dukindorf - Z. Dukindorf, 0.0, MA 25EW 2 SE D4-2 2008.16
15325: R. Dukindorf - Z. Dukindorf, 0.0, MA 26EW 3 NTW CA+2 66093.81
 +/-
 WYNIK59.87
 MIEJSCE42