O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 296: I. Ulatowska - B. Ulatowski, 4.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1284: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 13EW 2 HS CA+1 14015.75
1284: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 14EW 3 NTE C8-2 1001.71
2285: G. Nowiński - P. Wróblewski, 5.0, MA 15EW 6 NTS DA-1 10096.97
2285: G. Nowiński - P. Wróblewski, 5.0, MA 16EW 4 HW CA= 62039.96
3286: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 17EW 4 SN H3= 42030.05
3286: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 18EW 4 S xW CJ-3 5001.31
4287: W. Biegajło - K. Dobrzyniecki, 18.0, MA 19EW 4 SN HA+1 45042.52
4287: W. Biegajło - K. Dobrzyniecki, 18.0, MA 20EW 4 SN HQ+1 65016.27
5288: J. Plichtowicz - J. Milewski, 4.5, WM/MA 21EW 2 SN D5-1 10069.39
5288: J. Plichtowicz - J. Milewski, 4.5, WM/MA 22EW 5 SE D3-1 10012.21
6289: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 23EW 3 DE HQ+1 13029.21
6289: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 24EW 2 SE H5-1 5043.29
7290: A. Karczmarz - D. Głowacki, 7.0, WM 25EW 2 NTN SQ-2 10080.53
7290: A. Karczmarz - D. Głowacki, 7.0, WM 26EW 4 HW CK-2 2004.34
8291: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 8.0, MA 27EW 2 SN DQ= 11083.07
8291: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 8.0, MA 28EW 2 HE D4-1 5055.77
9292: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.5, MA 29EW 2 SW DJ= 11041.32
9292: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.5, MA 30EW 4 DN SQ-1 5039.18
10293: U. Wasilewska - J. Pałysa, 1.5, -/MA 1EW 2 SE C4= 11039.63
10293: U. Wasilewska - J. Pałysa, 1.5, -/MA 2EW 4 SW H10+2 48091.84
11279: P. Marudziński - D. Kołodziejski, 7.0, WM 3EW 3 CN DA+3 17045.41
11279: P. Marudziński - D. Kołodziejski, 7.0, WM 4EW 5 SW DA= 65052.76
12280: A. Andrejczyk - H. Ślesicki, 6.5, MA/WP 5EW 4 H xE D8-1 10041.93
12280: A. Andrejczyk - H. Ślesicki, 6.5, MA/WP 6EW 4 SW CJ-1 10040.55
13281: M. Krzemieniewski - B. Mazurkiewicz, 3.5, MA 7EW 2 HW D3+1 14063.52
13281: M. Krzemieniewski - B. Mazurkiewicz, 3.5, MA 8EW 3 NTE H7+2 46071.52
14282: S. Grabowski - M. Rutkowski, 10.0, MA 9EW 2 HE H3+1 14057.98
14282: S. Grabowski - M. Rutkowski, 10.0, MA 10EW 3 SS CA-1 10021.41
15283: J. Bąkowski - S. Siwek, 10.0, MA 11EW 3 HS D5-3 15056.54
15283: J. Bąkowski - S. Siwek, 10.0, MA 12EW 3 NTE SQ+4 52091.47
 +/-
 WYNIK45.91
 MIEJSCE586