O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 283: J. Bąkowski - S. Siwek, 10.0, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1294: A. Gotz - K. Duszczyk, 2.0, MA 17NS 5 S xN DA-1 1008.66
1294: A. Gotz - K. Duszczyk, 2.0, MA 18NS 3 S xW HA-2 30096.85
3292: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.5, MA 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
3292: R. Truszkowski - J. Wydra, 3.5, MA 8EW 4 SE H7+1 45042.52
4290: A. Karczmarz - D. Głowacki, 7.0, WM 13EW 2 HS CA= 11052.23
4290: A. Karczmarz - D. Głowacki, 7.0, WM 14EW 4 SW DA= 42059.87
5298: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 9EW 3 HW CA= 14057.98
5298: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 10EW 2 DW S9+1 11033.42
6279: P. Marudziński - D. Kołodziejski, 7.0, WM 15EW 4 HN S9+2 68065.53
6279: P. Marudziński - D. Kołodziejski, 7.0, WM 16EW 4 HW S5+1 65076.90
7297: K. Głowacki - W. Moreń, 2.5, MA 27NS 2 SN D2+1 14053.84
7297: K. Głowacki - W. Moreń, 2.5, MA 28NS 4 CS H2= 13087.79
8280: A. Andrejczyk - H. Ślesicki, 6.5, MA/WP 25EW 1 NTE HJ-1 10030.13
8280: A. Andrejczyk - H. Ślesicki, 6.5, MA/WP 26EW 2 HW CK+1 14049.21
9289: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 19NS 6 HS HK-1 5010.76
9289: B. Jaskulski - J. Cichowski, 5.5, MA 20NS 3 NTS D7= 60036.61
10287: W. Biegajło - K. Dobrzyniecki, 18.0, MA 23NS 4 SW D2+1 65042.24
10287: W. Biegajło - K. Dobrzyniecki, 18.0, MA 24NS 1 NTE S3+1 1204.21
11286: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 1NS 2 SE C4+1 14035.30
11286: D. Biedrzycki - W. Palmowski, 16.0, MA 2NS 4 SW H9+1 45028.42
12291: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 8.0, MA 29NS 2 HE CK+1 14029.47
12291: W. Adamkiewicz - Z. Garlej, 8.0, MA 30NS 3 S xW DK-1 10079.95
13282: S. Grabowski - M. Rutkowski, 10.0, MA 3NS 5 CN S6= 40069.55
13282: S. Grabowski - M. Rutkowski, 10.0, MA 4NS 4 SW H10+2 6803.41
14284: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 5EW 3 HE SA= 14064.42
14284: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 6EW 4 SE DK-1 10040.55
15296: I. Ulatowska - B. Ulatowski, 4.0, MA 11NS 3 HS D5-3 15043.46
15296: I. Ulatowska - B. Ulatowski, 4.0, MA 12NS 3 NTE SQ+4 5208.53
 +/-
 WYNIK45.55
 MIEJSCE603