O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 208: E. Serdiukow-Tokarczyk - J. Klimczak, 8.0, LD, LD/257

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1193: J. Łubkowski - J. Węgrzyk, 5.5, LD 29EW 3 CS DA= 1107.24
1193: J. Łubkowski - J. Węgrzyk, 5.5, LD 30EW 2 S xW DK-1 10020.05
2195: W. Niciński - A. Kozikowski, 26.0, LD 1EW 4 SW CA-1 5018.24
2195: W. Niciński - A. Kozikowski, 26.0, LD 2EW 2 SW H9+4 23046.05
3179: A. Kowalska - T. Radwański, 18.0, LD 5EW 5 D xN DJ-1 20074.34
3179: A. Kowalska - T. Radwański, 18.0, LD 6EW 4 SW CJ-1 10040.55
4180: W. Turant - M. Tyran, 31.0, LD 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
4180: W. Turant - M. Tyran, 31.0, LD 10EW 3 CW S9+2 15062.66
5181: W. Opacki - M. Szalewicz, 6.5, LD 13EW 3 NTS S4-1 10086.22
5181: W. Opacki - M. Szalewicz, 6.5, LD 14EW 4 SW DA+1 45094.47
6182: A. Woźniak - R. Skowroński, 3.5, LD 17EW 4 DE SA= 13096.98
6182: A. Woźniak - R. Skowroński, 3.5, LD 18EW 4 S xW HA-2 3003.15
7183: A. Zapałowski - W. Choinkowski, 11.0, LD 21EW 2 NTW C2-1 5047.89
7183: A. Zapałowski - W. Choinkowski, 11.0, LD 22EW 6 D xN SA-1 10025.33
8184: P. Teleszyński - W. Skóra, 26.0, LD 25EW 2 DS S10= 9044.87
8184: P. Teleszyński - W. Skóra, 26.0, LD 26EW 2 HW CK+1 14049.21
9186: T. Kempko - W. Skrzypek, 3.0, LD 31EW 4 HS C7-1 10069.44
9186: T. Kempko - W. Skrzypek, 3.0, LD 32EW 3 NTW H3+3 69036.70
10187: M. Majak - P. Majak, 7.0, LD 3EW 4 CN DA+1 15062.60
10187: M. Majak - P. Majak, 7.0, LD 4EW 5 SW DA= 65052.76
11188: K. Robaszek - P. Piotrowski, 10.0, LD 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
11188: K. Robaszek - P. Piotrowski, 10.0, LD 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
12189: J. Grzelczak - P. Błaszczyk, 28.0, LD 11NS 3 NTE SJ= 40026.70
12189: J. Grzelczak - P. Błaszczyk, 28.0, LD 12NS 4 SW HK+2 48031.10
13190: J. Omelańczuk - P. Szczeciński, 7.0, LD 15NS 4 HN C9+3 71056.18
13190: J. Omelańczuk - P. Szczeciński, 7.0, LD 16NS 4 HW D5+1 65023.10
14191: J. Simińska - T. Stodulski, 2.5, LD 19NS 4 SS HK+1 45057.48
14191: J. Simińska - T. Stodulski, 2.5, LD 20NS 3 NTS D2+1 63067.98
15192: Z. Darmaszek - A. Kram, 9.0, LD 23NS 4 C xS H4-4 11003.03
15192: Z. Darmaszek - A. Kram, 9.0, LD 24NS 2 S xE CQ-1 10086.97
 +/-
 WYNIK47.01
 MIEJSCE545