O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 178: L. Warwocki - M. Andrzejczak, 13.0, LD, LD/119

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1165: R. Maras - Z. Majer, 6.5, LD 1NS 2 SW CK+1 14035.30
1165: R. Maras - Z. Majer, 6.5, LD 2NS 4 SW H9+2 4808.16
1165: R. Maras - Z. Majer, 6.5, LD 3NS 2 SS C7-1 5011.42
2166: J. Kudlik - Z. Ratajczak, 4.0, LD 4NS 4 SW DA+1 65047.24
2166: J. Kudlik - Z. Ratajczak, 4.0, LD 5NS 3 HE D8-2 10058.07
2166: J. Kudlik - Z. Ratajczak, 4.0, LD 6NS 4 SE DQ-1 10059.45
3167: J. Mierzejewski - W. Brzozowski, 6.0, LD 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
3167: J. Mierzejewski - W. Brzozowski, 6.0, LD 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
3167: J. Mierzejewski - W. Brzozowski, 6.0, LD 9NS 3 HW DT+1 17014.66
4168: R. Jagielski - S. Sokół, 8.0, LD 10NS 3 CW S9+2 15037.34
4168: R. Jagielski - S. Sokół, 8.0, LD 11NS 3 NTW SJ= 40026.70
4168: R. Jagielski - S. Sokół, 8.0, LD 12NS 3 NTE C8= 40084.91
5169: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 13NS 1 NTS D7= 9022.84
5169: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 14NS 5 DxE D9-2 30099.47
5169: T. Szczepański - D. Kosiorek, 4.0, MA/LD 15NS 6 HN C9+1 146095.66
6170: A. Jackowska-Szot - J. Szot, 2.0, LD 16NS 4 HW D5= 62060.04
6170: A. Jackowska-Szot - J. Szot, 2.0, LD 17NS 4 SN ST= 42069.95
6170: A. Jackowska-Szot - J. Szot, 2.0, LD 18NS 4 SW CJ-3 15090.03
7171: S. Pawłowski - B. Świeżawski, 2.5, LD 19NS 4 SS HJ+1 45057.48
7171: S. Pawłowski - B. Świeżawski, 2.5, LD 20NS 3 NTS D7= 60036.61
7171: S. Pawłowski - B. Świeżawski, 2.5, LD 21NS 2 SN D6-1 10030.61
7172: S. Wiktorski - S. Gomulak, 1.0, LD 22NS 6 DxN SA-2 30059.84
7172: S. Wiktorski - S. Gomulak, 1.0, LD 23NS 4 SW D2+2 68012.24
7172: S. Wiktorski - S. Gomulak, 1.0, LD 24NS 2 NTN S4-2 10019.08
7173: G. Piorun - Z. Osadowska, 2.5, LD 25NS 1 NTS C3-1 5035.26
7173: G. Piorun - Z. Osadowska, 2.5, LD 26NS 2 HW CK+2 17030.79
7173: G. Piorun - Z. Osadowska, 2.5, LD 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
7174: J. Znajdek - R. Czernecki, 3.0, LD 28NS 4 HE S6-2 10074.93
7174: J. Znajdek - R. Czernecki, 3.0, LD 29NS 2 SW DJ-1 10086.97
7174: J. Znajdek - R. Czernecki, 3.0, LD 30NS 2 DN D5= 9074.93
7175: A. Tybura - C. Pawłosik, 9.0, LD 31NS 4 HN S4= 62069.44
7175: A. Tybura - C. Pawłosik, 9.0, LD 32NS 3 NTE CJ+3 69063.30
7175: A. Tybura - C. Pawłosik, 9.0, LD 33NS 3 CW SK-1 5064.32
7176: P. Babecki - A. Pawłowski, 18.0, LD 34NS 3 NTE C5= 40041.64
7176: P. Babecki - A. Pawłowski, 18.0, LD 35NS 5 SW CK+1 68058.36
7176: P. Babecki - A. Pawłowski, 18.0, LD 36NS 5 CW S5+1 62041.64
 +/-
 WYNIK50.74
 MIEJSCE368