O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: A. Zdybel - T. Masłowski, 18.0, MP/WP, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
116: R. Surowiak - R. Menzfeld, 9.0, DS 3NS 3 NTS H2+2 46093.96
116: R. Surowiak - R. Menzfeld, 9.0, DS 4NS 4 SW DA+1 65047.24
217: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 4.5, DS 5NS 5 D xN CK-1 20025.66
217: S. Niewiadomski - E. Niewiadomska, 4.5, DS 6NS 4 SE HJ-1 10059.45
321: R. Siwiec - S. Cieśla, 8.0, DS 7NS 2 HE D3= 11071.26
321: R. Siwiec - S. Cieśla, 8.0, DS 8NS 4 SE S5+2 48012.07
418: E. Dziekańska - K. Dziekański, 21.0, DS 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
418: E. Dziekańska - K. Dziekański, 21.0, DS 10NS 2 DW S9+1 11066.58
519: B. Tabisz - J. Grybel, 7.0, DS 1NS 4 SW CA-1 5081.76
519: B. Tabisz - J. Grybel, 7.0, DS 2NS 3 SW H8+2 20074.60
635: L. Grakowicz - F. Miazga, 5.0, DS 13EW 2 HS S4+2 1705.38
635: L. Grakowicz - F. Miazga, 5.0, DS 14EW 4 SW DA+1 45094.47
741: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 17EW 4 SN H3= 42030.05
741: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 18EW 1 NTW H3= 9075.07
840: D. Hołyś - P. Zborowski, 3.0, DS 11EW 2 H xS D5-5 1100100.00
840: D. Hołyś - P. Zborowski, 3.0, DS 12EW 4 SE H5+1 45038.58
939: R. Księżopolski - G. Debita, 7.0, DS 15EW 4 HN S6+2 68065.53
939: R. Księżopolski - G. Debita, 7.0, DS 16EW 5 HE D4+1 68097.37
1034: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 19EW 4 SS HK+1 45042.52
1034: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 20EW 2 SN HQ+2 17074.54
1163: M. Bielawski - M. Mroczkowski, 18.0, DS 23NS 4 SW C3+1 65042.24
1163: M. Bielawski - M. Mroczkowski, 18.0, DS 24NS 1 NTE H5= 9023.03
1257: S. Gołębiowski - W. Strzemecki, 45.0, DS/MA 25NS 2 NTN H3-1 5035.26
1257: S. Gołębiowski - W. Strzemecki, 45.0, DS/MA 26NS 2 HW CA= 11073.16
1366: K. Dufrat - D. Filipowicz, 36.0, MP/DS 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
1366: K. Dufrat - D. Filipowicz, 36.0, MP/DS 28NS 1 NTE C6-1 5044.23
1465: H. Kowal - P. Świderski, 0.0, 29NS TD 60.04
1465: H. Kowal - P. Świderski, 0.0, 30NS TD 60.04
1564: W. Rączka - M. Jakubowski, 6.0, DS 21NS 1 SS D6+2 14094.99
1564: W. Rączka - M. Jakubowski, 6.0, DS 22NS 6 DS DJ-1 5083.33
 +/-
 WYNIK60.04
 MIEJSCE40