Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 8 listopada 2018

Wyniki z 4 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
110Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/7257.669
221Jarosław Jurkiewicz
Andrzej Hycnar
13.0
13.0
PKMP/31757.509
345Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WPWP/24453.328
433Ewa Knapik
Jacek Kokociński
5.0
5.0
WPWP/24448.557
52Roland Lippik
Joanna Zarzycka
5.0
1.5
DSDS/7247.356
614Bronisław Micek
Marek Surmiak
7.0
5.0
MPMP/3173.6041.316
748Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
11.0
7.0
WPWP/24440.765
815Zbigniew Świderek
Zdzisław Czajkowski
4.0
0.0
MP
MP/3173.6039.024
96Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/7235.774
1029Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/27333.213
117Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/7233.022
1230Marek Kawałko
Tomasz Tapper
2.5
2.5
OPOP/27332.492
1342Andrzej Dachtera
Andrzej Grześko
0.0
0.0
WPWP/24431.232
1449Przemysław Nowakowski
Waldemar Nowak
2.5
4.0
WPWP/24428.932
1513Piotr Markiewicz
Wacław Sypień
5.0
5.0
MPMP/3173.6025.742
1646Zbigniew Przybylczak
Adam Peszke
4.0
5.0
WPWP/24425.332
1731Włodzimierz Kwiatkowski
Edward Niewierowski
12.0
11.0
WPWP/24423.392
1826Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
1.5
OPOP/27319.011
1932Robert Ciesielski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24412.531
205Eugeniusz Małecki
Jerzy Cychowski
4.0
5.0
DSDS/729.621
2116Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/3173.608.461
2218Adam Stono
Jerzy Stępień
11.0
4.0
MPMP/3173.604.101
238Jan Kulczycki
Janusz Kozioł
2.0
2.0
DSDS/72-0.041
2423Zdzisław Szyksznian
Wiesław Grabowski
3.0
1.5
OPOP/273-0.081
2538John Catlow
Ryszard Nowicki
2.5
4.0
WPWP/244-1.121
2644Barbara Kaiser
Stanisław Majchrzycki
0.0
0.0
NZWP/244-1.73
2735Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WPWP/244-1.81
2812Artur Łysakowski
Andrzej Pietrucha
3.0
7.0
MPMP/3173.60-6.31
2919Wiesława Kotelon
Stanisław Drwal
2.5
2.5
MPMP/3173.60-6.92
3043Alicja Stefanowska
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/244-7.51
3140Henryk Duszyński
Tadeusz Lejwoda
4.0
3.0
WPWP/244-8.67
3237Roman Wojciechowski
Adam Meller
1.0
5.0
WPWP/244-11.47
3334Andrzej Gruszecki
Jerzy Żmudziński
0.0
0.0
NZWP/244-11.71
3428Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/273-12.76
3524Barbara Larysz
Michał Bąk
2.5
3.0
OPOP/273-13.13
3647Zofia Mikołajczyk
Krzysztof Buzała
4.0
4.0
WPWP/244-18.02
3736Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/244-23.96
384Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/72-26.52
3927Piotr Bielecki
Adrian Spyrka
5.0
4.0
OPOP/273-26.99
401Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/72-33.43
4120Krzysztof Jakubas
Zbigniew Szkołut
3.0
5.0
MPMP/3173.60-34.47
4250Sławomir Tomaszewski
Jan Lisiewicz
2.0
0.0
WP
NZ
WP/244-42.04
4325Antoni Żółtański
Eryk Hamerski
3.0
2.5
OPOP/273-44.47
4411Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.60-45.87
4517Sławomir Reising
Ziemowit Sacha
4.0
1.0
MPMP/3173.60-46.56
4641Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/244-48.14
473Albina Suder
Ryszard Suder
2.5
3.0
DSDS/72-57.71
489Stanisław Horochowski
Ireneusz Ślęzak
0.5
1.5
DSDS/72-65.72
4939Janina Bellman
Mirosława Tomaszewska
0.0
0.0
NZWP/244-98.67

Statystyka ośrodków...