Turniej na maksy

Środa, 7 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
2131Rafał Szymański
Maciej Mizerka
5.0
3.0
WPWP/24464.9419
5103Ewa Knapik
Leszek Zembrowski
5.0
4.0
WPWP/24461.0317
7117Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WPWP/24460.5016
9101Jacek Kokociński
Krzysztof Brudka
5.0
13.0
WPWP/24459.8015
21112Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24456.809
23110Danuta Rudzka
Andrzej Rudzki
1.5
1.5
WPWP/24456.327
29124Witold Szczepaniak
Karol Mońko
5.0
4.0
WPWP/24455.484
32126Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/24455.224
3599Janusz Suszczyński
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/24454.964
37130Tomasz Powęzka
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/24454.844
41108Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WPWP/24454.303
47119Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24453.693
60106Zbigniew Kaczorowski
Wojciech Witkowski
2.5
2.5
WPWP/24452.521
64120Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24451.691
65129Przemysław Jaworski
Włodzimierz Robak
1.5
3.0
WPWP/24451.551
68111Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24451.041
69122Sławomir Tomaszewski
Janusz Borowski
2.0
3.0
WPWP/24450.751
70127Marek Olszyński
Małgorzata Grzybek
0.0
0.0
NZWP/24450.411
74123Barbara Matuszewska
Piotr Czarnecki
1.0
2.0
WPWP/24449.89
76104Maciej Wybranowski
Maciej Masłowski
4.0
2.0
WPWP/24449.47
7898Zbigniew Przybylczak
Krzysztof Krause
4.0
5.0
WPWP/24449.19
80109Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24449.05
82113Aleksander Minta
Ryszard Baranowski
0.5
0.0
WP
NZ
WP/24448.37
8397Jadwiga Nowak
Stefan Masternak
11.0
5.0
WPWP/24448.29
89114Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
2.5
WPWP/24447.68
95118Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24446.80
104121Elżbieta Kamińska
Roman Wojciechowski
0.5
1.0
WPWP/244-0.3845.89
108102Zbigniew Borejsza-Wysocki
Witold Beger
2.0
3.0
WPWP/24445.47
110128Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WPWP/24444.64
112132Zdzisław Stryła
Hanna Derdowska-Zimpel
1.0
1.0
WPWP/24444.22
114107Eugeniusz Dota
Janusz Kopras
2.5
4.0
WPWP/24443.92
131125Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24440.07
133116Barbara Speth
Lidia Suszczyńska
1.5
0.0
WPWP/244-0.3839.16
134105Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24438.97
135100Krzysztof Galubiński
John Catlow
2.0
2.5
WPWP/24438.46
139115Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WPWP/24433.84

Statystyka ośrodków...