Turniej na maksy

Środa, 7 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
496Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4062.2017
864Marek Adamczyk
Andrzej Lubojemski
7.0
13.0
MPMP/4060.4415
1249Grzegorz Latała
Kazimierz Latawiec
3.0
11.0
MPMP/4059.0413
1584Marek Kowalski
Waldemar Rybka
3.0
5.0
MPMP/4058.0412
1890Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
13.0
4.0
PK
MP
MP/4057.0510
1971Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4057.0410
2056Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
11.0
12.0
MPMP/4057.009
2486Wacław Gąssowski
Aleksander Jezioro
12.0
21.0
MPMP/4056.197
2575Lech Adamus
Maciej Śliwiński
1.5
2.0
MPMP/4055.906
2657Marek Jaworski
Grzegorz Superson
13.0
12.0
MPMP/4055.656
2743Stanisław Jaros
Piotr Stefanów
5.0
2.0
MPMP/4055.635
3077Andrzej Juszczyk
Janusz Rżewski
4.0
5.0
MPMP/4055.354
3172Andrzej Trygar
Tadeusz Garbacik
12.0
13.0
MPMP/4055.314
3442Tadeusz Rejdych
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4055.004
4088Mateusz Sobczak
Maksymilian Chodacki
9.0
7.0
DS
SL
MP/4054.443
4646Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4053.853
4876Mirosław Kołton
Kazimierz Chłobowski
9.0
11.0
MPMP/4053.573
4983Mieczysław Szwarc
Wiesław Sawa
4.0
2.5
MPMP/4053.332
5158Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/4053.272
5285Marek Kiepura
Zbigniew Przeginiak
5.0
4.0
MPMP/4053.252
5359Jerzy Jeleń
Jacek Herman
2.5
11.0
MPMP/4053.242
5541Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4052.792
5745Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4052.682
6181Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4052.311
6267Marek Urbański
Adam Harasimowicz
13.0
4.0
LB
MP
MP/4052.131
6662Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4051.351
6773Stanisław Sarat
Stanisław Mierzwa
3.0
7.0
MPMP/4051.231
7165Wojciech Skoś
Eugeniusz Somogyi
2.0
1.5
MPMP/4050.41
7274Włodzimierz Wala
Maciej Szczerczak
19.0
4.0
MPMP/4050.23
7755Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4049.30
7978Piotr Szewczyk
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4049.10
8151Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4049.00
8461Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4048.07
8650Piotr Ziętarski
Artur Korzybski
0.0
2.0
MPMP/4047.80
8879Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4047.71
9069Janusz Buksa
Maciej Mąka
7.0
5.0
MPMP/4047.45
9194Tomasz Stryszawski
Rafał Synowiec
9.0
9.0
MPMP/4047.32
9393Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4047.00
9648Tytus Bisping
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/4046.75
9789Piotr Stopa
Piotr Radzikowski
13.0
9.0
MPMP/4046.65
9895Jacek Brózda
Jacek Gurgul
4.0
5.0
MPMP/4046.58
9982Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4046.49
10066Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4046.45
10653Ryszard Cieślik
Antoni Paja
3.0
4.0
MPMP/4045.74
10780Paweł Skałacki
Marek Orłowicz
7.0
2.5
MPMP/4045.60
11770Dominik Rajtar
Rafał Skalny
2.0
1.0
MPMP/4043.31
11844Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
3.0
5.0
MPMP/4043.25
11960Marek Pietrzak
Halina Samborek
2.0
2.5
MPMP/4042.92
12047Aleksandra Jurkiewicz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4042.45
12292Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4041.81
12354Wiesław Igła
Stefan Lampa
2.0
0.0
MPMP/4041.44
12491Leszek Zatorski
Marek Filipowski
3.0
12.0
MPMP/4041.44
12552Bolesław Zysek
Ryszard Calik
2.0
4.0
MPMP/4041.29
12787Jacek Kalinowski
Magdalena Lankosz
7.0
9.0
MPMP/4040.68
13063Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4040.21
13268Barbara Batkiewicz
Marian Czopek
9.0
7.0
MPMP/4039.34

Statystyka ośrodków...