Turniej na maksy

Środa, 7 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 48: T. Bisping - L. Faber, 10.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
249: G. Latała - K. Latawiec, 14.0, MP 7NS 2 CN C8+1 11076.47
249: G. Latała - K. Latawiec, 14.0, MP 8NS 4 HE D2= 42064.71
249: G. Latała - K. Latawiec, 14.0, MP 9NS 3 SN DA+3 23010.29
588: M. Sobczak - M. Chodacki, 16.0, DS/SL 13NS 3 SS CK+1 17065.44
588: M. Sobczak - M. Chodacki, 16.0, DS/SL 14NS 5 HxS S2= 65094.12
588: M. Sobczak - M. Chodacki, 16.0, DS/SL 15NS 4 HW H7+1 45014.71
786: W. Gąssowski - A. Jezioro, 33.0, MP 10EW 6 HE S5-2 2000.00
786: W. Gąssowski - A. Jezioro, 33.0, MP 11EW 4 SN CA= 42032.35
786: W. Gąssowski - A. Jezioro, 33.0, MP 12EW 3 NTN HK+4 7207.35
878: P. Szewczyk - J. Surdej, 0.0, MP 1NS 2 CN H5+1 11061.94
878: P. Szewczyk - J. Surdej, 0.0, MP 2NS 3 HW D8+1 17061.19
878: P. Szewczyk - J. Surdej, 0.0, MP 3NS 3 NTN S3+3 49087.86
873: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 4NS 4 HW D4= 62045.59
873: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 5NS 3 NTE H3+1 43043.38
873: S. Sarat - S. Mierzwa, 10.0, MP 6NS 4 HxS SQ-1 10047.02
1646: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 22NS 4 SS D9= 42032.35
1646: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 23NS 2 HW SK+1 14049.26
1646: R. Sukiennik - T. Biernat, 24.0, MP 24NS 5 DxE H3-2 30037.50
1783: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 19NS 3 SN DK+1 17032.35
1783: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 20NS 3 NTW S3+1 63015.44
1783: M. Szwarc - W. Sawa, 6.5, MP 21NS 4 SE H5-1 5072.06
1953: R. Cieślik - A. Paja, 7.0, MP 16EW 2 NTW DJ= 12053.68
1953: R. Cieślik - A. Paja, 7.0, MP 17EW 1 NTN S5-1 5029.41
1953: R. Cieślik - A. Paja, 7.0, MP 18EW 2 HxW DT+1 570100.00
1979: P. Mrukot - A. Mosiałek, 2.0, MP 25EW 2 NTW H5= 12063.97
1979: P. Mrukot - A. Mosiałek, 2.0, MP 26EW TD 60.00
1979: P. Mrukot - A. Mosiałek, 2.0, MP 27EW 4 SxE HT-2 3003.88
 +/-
 WYNIK46.75
 MIEJSCE96