Turniej na maksy

Środa, 7 listopada 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 24: R. Wajs - J. Wawrowski, 7.0, MA, MA/55

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
123: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 9EW 4 HN DA+2 48049.26
123: A. Kudelski - A. Dachowski, 6.5, MA 10EW 4 HE D3+2 68063.24
225: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 13EW 4 SS CK+1 6500.00
225: J. Korpetta - A. Rutkowski, 36.0, MA 14EW 5 H xS S2+1 7502.94
327: S. Knothe - A. Miszewski, 27.0, MA 17EW 3 DW HA= 11056.62
327: S. Knothe - A. Miszewski, 27.0, MA 18EW 4 DS H3-1 10066.18
429: K. Goreń - J. Nycz, 0.5, MA 21EW 4 SE CA-1 5027.94
429: K. Goreń - J. Nycz, 0.5, MA 22EW 4 SS D9= 42067.65
530: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 25EW 1 NTE D3+1 12063.97
530: T. Kozłowski - A. Fengler, 8.0, MA 26EW 5 DE CQ+2 64036.37
632: E. Pich - M. Potocki, 2.0, -/MA 3EW 4 HS HJ= 42074.99
632: E. Pich - M. Potocki, 2.0, -/MA 4EW 4 HW D4= 62054.41
734: J. Lipiński - W. Burakowski, 19.0, MA 7EW 5 DE DK-1 10040.44
734: J. Lipiński - W. Burakowski, 19.0, MA 8EW 4 HE D2+1 45045.59
836: A. Borewicz - A. Żelazny, 16.0, MA 11EW 4 SN CA= 42032.35
836: A. Borewicz - A. Żelazny, 16.0, MA 12EW 5 S xW DA-1 10059.56
938: H. Borewicz - M. Boczar, 13.0, MA 15EW 4 HW CA-1 5034.56
938: H. Borewicz - M. Boczar, 13.0, MA 16EW 3 NTE C2-1 10022.79
1015: P. Strzelczyk - L. Sadoś, 17.0, MA 19NS 2 SN DK+2 17032.35
1015: P. Strzelczyk - L. Sadoś, 17.0, MA 20NS 3 NTW S3+1 63015.44
1117: S. Turlej - H. Osiński, 1.5, MA 23NS 3 NTE CQ= 6004.41
1117: S. Turlej - H. Osiński, 1.5, MA 24NS 5 D xW HA-3 50077.21
1219: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 1NS 4 HS DK-4 2005.98
1219: M. Zawiślak - S. Rokicki, 4.5, MA 2NS 4 HW D8+1 45012.69
1321: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 5NS 3 NTE H2+1 43043.38
1321: A. Ziomek - K. Kobyliński, 20.0, MA/WP 6NS 4 DW CA-1 10066.41
 +/-
 WYNIK40.64
 MIEJSCE128