Turniej na maksy

Wtorek, 6 listopada 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 76: K. Wawrzyniak - G. Krysiński, 0.0, WP, WP/254

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
172: A. Buchholz - M. Łysakowski, 2.0, WP 15EW 5 HN S7+1 68046.34
172: A. Buchholz - M. Łysakowski, 2.0, WP 16EW 3 NTN S3+1 43026.83
180: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP 23NS 3 NTE H7+2 6602.44
180: T. Dziadykiewicz - J. Sztuba, 3.5, WP 24NS 4 HW DA-1 5081.71
283: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 13NS 4 SN SJ+1 65082.93
283: M. Węglewska - Z. Banecki, 5.5, WP 14NS 3 NTN S4= 40024.39
281: S. Speth - T. Powęzka, 3.5, WP 19NS 1 NTN DJ+1 12080.49
281: S. Speth - T. Powęzka, 3.5, WP 20NS 3 NTE D3= 60039.02
385: M. Zielonacka - B. Speth, 4.0, WP 7EW 3 NTN H7+2 66087.80
385: M. Zielonacka - B. Speth, 4.0, WP 8EW 3 NTS -1 5078.05
382: E. Kubiak - S. Sytlak, 1.5, WP 25EW 4 SN = 42031.71
382: E. Kubiak - S. Sytlak, 1.5, WP 26EW 4 SW H7+3 71054.88
575: A. Minta - R. Baranowski, 0.5, WP 1EW 5 SN H7-3 15099.97
575: A. Minta - R. Baranowski, 0.5, WP 2EW 3 SW H5-1 5012.20
677: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 3NS 6 HE CA= 143028.05
677: H. Duszyński - J. Rodziewicz, 9.0, WP 4NS 3 NTE S4+1 6302.53
686: R. Białkiewicz - Z. Wawrzyniak, 7.0, WP 11EW 3 SE -2 10021.95
686: R. Białkiewicz - Z. Wawrzyniak, 7.0, WP 12EW 3 HE DA+1 17023.77
674: J. Materniak - R. Sadowski, 4.5, WP 17NS 4 SW S5= 4209.76
674: J. Materniak - R. Sadowski, 4.5, WP 18NS 3 HE DQ+2 20076.83
678: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 21EW 5 DN SQ-2 20043.90
678: J. Górski - P. Kaczmarek, 4.0, WP 22EW 2 SN DJ-1 5087.80
771: P. Surdyk - A. Ostrowski, 5.5, WP 9EW 5 SxS HA-2 3009.76
771: P. Surdyk - A. Ostrowski, 5.5, WP 10EW 2 SS DK+1 14012.20
884: R. Nowicki - E. Niewierowski, 15.0, WP 5NS 4 SxN DA-2 5000.03
884: R. Nowicki - E. Niewierowski, 15.0, WP 6NS 4 SN HQ-1 5022.52
 +/-
 WYNIK41.84
 MIEJSCE75