Turniej na maksy

Wtorek, 6 listopada 2018

Wyniki z 6 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 31: W. Balawender-Czynsz - M. Zarzyka, 3.5, KP, KP/295

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
139: K. Wrzesiński - W. Rakowiecki, 0.5, KP/- 11NS 4 SE H10-2 10078.05
139: K. Wrzesiński - W. Rakowiecki, 0.5, KP/- 12NS 3 HE S7+1 17076.23
232: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 25NS 4 SS D6= 42068.29
232: J. Kurzawski - J. Jurski, 18.0, KP 26NS 4 SE D6+3 71045.12
337: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 19EW 2 NTW H2-1 10032.93
337: Z. Bartoszewski - W. Humienny, 0.0, 20EW 2 S xN DA-5 1400100.00
434: I. Wawrzyniak-Chechłowska - K. Chechłowski, 2.0, KP 23EW 3 NTE D7+1 63056.10
434: I. Wawrzyniak-Chechłowska - K. Chechłowski, 2.0, KP 24EW 4 HW DA-1 5018.29
536: M. Piasecki - B. Radko, 3.0, KP 21NS 4 SE D6= 42037.80
536: M. Piasecki - B. Radko, 3.0, KP 22NS 3 H xW CA-3 80091.46
623: A. Janiszewski - M. Nowacka, 1.0, -/KP 15EW 4 HN H7+2 68046.34
623: A. Janiszewski - M. Nowacka, 1.0, -/KP 16EW 3 NTN S3-1 5097.56
733: Z. Ehlert - E. Seichter, 17.0, KP 7NS 6 SN H7= 143087.80
733: Z. Ehlert - E. Seichter, 17.0, KP 8NS 1 NTE DA-2 10040.24
840: K. Bonowicz - L. Jurzysta, 2.0, KP 17EW 3 DS SQ-1 5019.51
840: K. Bonowicz - L. Jurzysta, 2.0, KP 18EW 2 CW DA+3 1508.54
935: M. Popielewski - A. Łoziński, 1.5, -/KP 5EW 3 SN DA+2 20079.98
935: M. Popielewski - A. Łoziński, 1.5, -/KP 6EW 3 NTS H6-2 10087.48
1029: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.5, KP 9NS 5 S xS CK-2 30090.24
1029: W. Sturgulewski - A. Sturgulewski, 2.5, KP 10NS 3 HW SK-1 10047.56
1141: P. Sikorski - T. Jaworski, 1.5, KP 27EW 3 NTE D9+2 46051.51
1141: P. Sikorski - T. Jaworski, 1.5, KP 28EW 1 NTN H5-1 10078.26
1218: D. Góralski - M. Pancewicz, 3.5, KP 13EW 3 SN D10+1 17084.15
1218: D. Góralski - M. Pancewicz, 3.5, KP 14EW 3 DN S5+1 13093.90
1338: E. Krakówka - J. Strześniewski, 2.5, KP 3NS 4 HW DQ+2 68079.27
1338: E. Krakówka - J. Strześniewski, 2.5, KP 4NS 1 NTW H4+3 18026.26
1424: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 1NS 3 NTN H2+2 46056.25
1424: E. Kita - P. Kita, 5.0, KP 2NS 6 HE HJ+1 10102.44
1542: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.5, KP 29EW 4 HE D3+1 65084.15
1542: M. Nicewicz - H. Komodziński, 1.5, KP 30EW 3 NTS S6+1 43067.07
 +/-
 WYNIK61.09
 MIEJSCE7