Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
38333Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/24457.6726
41354Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
4.0
2.5
WPWP/24457.4025
55353Stanisław Drzymała
Jadwiga Nowak
5.0
11.0
WPWP/24456.5719
66325Hieronim Nowacki
Andrzej Dymek
5.0
4.0
WPWP/24456.0114
67358Włodzimierz Robak
Stefan Masternak
3.0
5.0
WPWP/24455.9413
72344Krzysztof Chojnacki
Krzysztof Kerber
2.0
2.0
WPWP/24455.6511
75341Krzysztof Brudka
Piotr Busse
13.0
19.0
WP
LB
WP/24455.5310
83359Krzysztof Kufel
Jacek Kufel
2.0
3.0
WPWP/24455.109
85342Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
15.0
9.0
WPWP/24455.068
90327Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24454.978
91330Marcin Woźniak
Eugeniusz Grzybek
9.0
9.0
WPWP/24454.878
103355Aleksander Nowakowski
Jerzy Nowak
11.0
13.0
WPWP/24454.277
109337Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
5.0
3.0
WPWP/24453.967
113349Piotr Surdyk
Justyna Łaniewska
3.0
2.0
WPWP/24453.736
115334Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
5.0
5.0
WPWP/24453.696
116331Edward Niewierowski
Krzysztof Jordan
11.0
2.0
WPWP/24453.696
132357Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/24452.845
154343Ryszard Nowicki
Krzysztof Galubiński
4.0
2.0
WPWP/24451.883
173360Lidia Gapińska
Marek Gapiński
2.0
1.5
WPWP/24451.052
175340Marian Kanikowski
Janusz Kopras
3.0
4.0
WPWP/24451.032
215335Andrzej Mazurek
Jerzy Poślednik
12.0
5.0
WP
LB
WP/24449.50
228347Grażyna Busse
Marek Szukała
15.0
19.0
WPWP/24448.58
249345Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
4.0
5.0
WPWP/24447.76
250336Jerzy Roszak
Przemysław Hauser
9.0
9.0
WPWP/24447.68
253350Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
5.0
5.0
WPWP/24447.58
256352Małgorzata Augustyn
John Catlow
2.5
2.5
WPWP/24447.50
283329Aleksandra Graczyńska
Włodzimierz Jachalski
5.0
3.0
WPWP/24445.97
286332Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/24445.72
291328Andrzej Plewiński
Eugeniusz Dota
0.0
2.5
WPWP/24445.43
296356Jacek Wędrychowicz
Karol Mońko
12.0
4.0
WPWP/24445.17
309326Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WPWP/24444.24
314348Adam Meller
Roman Wojciechowski
5.0
1.0
WPWP/24443.93
328351Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/24442.89
356338Mariusz Winkler
Grażyna Winkler
1.0
0.0
WPWP/24438.43
368346Zbigniew Kaczorowski
Jerzy Rodziewicz
2.5
5.0
WPWP/24436.33
371339Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24434.98

Statystyka ośrodków...