Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka SL/87
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
15305Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
4.0
13.0
SLSL/8760.4236
24299Zbigniew Tymków
Stanisław Drabczyk
12.0
5.0
SLSL/8758.8632
35291Zbigniew Hylaszek
Zygmunt Sienicki
7.0
13.0
SLSL/8758.0627
46295Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
7.0
7.0
SLSL/8757.1323
53296Wojciech Wnętrzak
Jerzy Prijma
2.5
5.0
SLSL/8756.6919
61309Michał Bojanowski
Krzysztof Tomsia
9.0
9.0
SLSL/8756.3616
70297Leszek Niemiec
Andrzej Maszczyszyn
13.0
11.0
SLSL/8755.7712
93283Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
21.0
17.0
SLSL/8754.658
96277Ryszard Łazikiewicz
Andrzej Bacik
7.0
9.0
SLSL/8754.608
104285Marek Kostur
Roman Goszcz
5.0
5.0
SLSL/8754.267
117301Paweł Korombel
Robert Krupiński
5.0
4.0
SLSL/8753.646
130307Mirosław Zieliński
Andrzej Piecuch
13.0
9.0
SLSL/8752.985
141286Tomasz Gąsior
Edmund Gabryś
1.5
5.0
SLSL/8752.314
148303Aleksander Drabczyk
Henryk Kopernok
3.0
5.0
SLSL/8752.124
162306Krzysztof Gaweł
Jerzy Radomski
7.0
12.0
SLSL/8751.613
196280Marian Sokołowski
Jerzy Ciesielczuk
1.5
12.0
SLSL/8750.10
198289Edwin Szenkelbach
Andrzej Staszek
11.0
5.0
SLSL/8750.05
199308Halina Kaleta
Grzegorz Kaleta
7.0
7.0
SLSL/8749.98
208298Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
7.0
11.0
SLSL/8749.74
220290Michał Błach
Zbigniew Guła
5.0
13.0
SLSL/8749.23
223293Alfred Bartkowiak
Stanisław Fangor
5.0
13.0
SLSL/8749.03
241300Lesław Budzyn
Stefan Osadnik
5.0
9.0
SLSL/8748.06
243282Henryk Grządziel
Adam Robak
13.0
13.0
SLSL/8748.00
248287Tadeusz Biskup
Jan Stachowski
5.0
4.0
SLSL/8747.81
255304Cezary Góra
Dominika Ocylok
7.0
2.5
SL
DS
SL/8747.51
258278Janusz Pisarek
Krzysztof Zieliński
7.0
7.0
SLSL/8747.45
264284Jan Synowiec
Jerzy Niemiec
4.0
5.0
SLSL/8747.16
297302Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SLSL/8745.08
304279Bogusław Mojżesz
Piotr Matkowski
5.0
13.0
SLSL/8744.54
306294Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
4.0
18.0
SLSL/8744.38
323292Krzysztof Łazikiewicz
Andrzej Geisler
2.0
4.0
SLSL/8743.12
355288Kamil Huda
Michał Sikora
2.0
2.0
SLSL/8738.72
369310Ryszard Janiszewski
Grzegorz Tomiczak
2.5
0.0
SLSL/8735.76
372281Marian Jaworowski
Elżbieta Świerk
0.5
0.5
SLSL/8734.80

Statystyka ośrodków...