Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
21211Reginald Sukiennik
Tadeusz Biernat
12.0
12.0
MPMP/4059.6834
30203Kazimierz Dziadkowiec
Marek Adamczyk
7.0
7.0
MPMP/400.4258.3630
32217Katarzyna Michałek
Hanna Leskiewicz
7.0
3.0
MPMP/4058.2729
34198Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4058.2228
45202Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
13.0
13.0
MPMP/4057.1623
65195Robert Rostek
Piotr Stefanów
3.0
2.0
LU
MP
MP/4056.0114
86191Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4055.028
101189Jerzy Jeleń
Wit Klapper
2.5
21.0
MP
SL
MP/4054.437
123185Stanisław Jaros
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4053.326
134192Ryszard Cieślik
Józef Barczyk
3.0
7.0
MPMP/4052.805
137199Leszek Ochał
Stefan Błaszczyk
2.5
3.0
MPMP/4052.544
149196Tytus Bisping
Paweł Skałacki
7.0
7.0
MPMP/4052.094
156207Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
1.5
1.5
MPMP/4051.833
171208Halina Święch
Andrzej Wójcik
7.0
3.0
MPMP/4051.092
181188Jacek Herman
Piotr Radzikowski
11.0
9.0
MPMP/4050.821
182214Elżbieta Skąpska
Krzysztof Skąpski
2.0
3.0
MPMP/4050.791
191187Barbara Batkiewicz
Bogusław Wardzała
9.0
7.0
MPMP/4050.30
193212Waldemar Rybka
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4050.16
200193Marian Nanke
Stanisław Sarat
5.0
3.0
MPMP/4049.96
207186Magdalena Lankosz
Aleksandra Jurkiewicz
9.0
5.0
MPMP/4049.79
238194Piotr Stopa
Kazimierz Latawiec
13.0
11.0
MPMP/4048.10
245210Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
4.0
4.0
MPMP/4047.98
252209Janusz Natorski
Robert Podsiadły
5.0
4.0
MPMP/4047.62
254200Adam Brodowski
Aleksander Klimkowicz
1.5
2.0
MPMP/4047.53
262201Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.5
1.5
MPMP/4047.39
265205Zbigniew Przeginiak
Mirosław Sady
4.0
12.0
MPMP/4047.16
270206Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4046.77
272213Jan Szafraniec
Czesław Myszczyszyn
2.5
3.0
MPMP/4046.76
293204Grzegorz Merynda
Agata Kowal
5.0
7.0
MPMP/4045.43
315190Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4043.88
316197Wiesław Dymek
Anna Dymek
2.5
2.5
MPMP/4043.85
320184Aleksander Jezioro
Jerzy Pasich
21.0
7.0
MPMP/4043.45
322216Elżbieta Chodacka
Aleksandra Talaczek
2.5
2.0
SL
MP
MP/4043.18
344218Grzegorz Superson
Maciej Superson
12.0
5.0
MPMP/4040.94
359183Barbara Superson
Aleksandra Pacura
2.5
2.5
MPMP/4038.04

Statystyka ośrodków...