Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 274: J. Kobylarski - M. Małypan, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 3NS 3 NTS H6+1 43039.62
1258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 4NS 6 HN H2= 143084.61
2259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 5NS 2 SN H9+1 14062.30
2259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 6NS 4 SN HK-1 5018.85
3260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 7NS 4 SN HJ+1 65042.90
3260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 8NS 4 HE S3+2 48041.26
4261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 9NS 3 NTW C8-2 20086.89
4261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 10NS 3 CE HK+2 15081.04
5262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 11NS 4 HE SQ+1 45039.34
5262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 12NS 2 SS D8= 11042.62
6263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 13NS 1 NTS S5+1 12059.07
6263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 14NS 2 NTN D5+1 15064.64
7264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 15NS 4 HW CK+1 4503.01
7264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 16NS 4 HxE SA-3 80089.83
8265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 17NS 6 SS C6= 98080.05
8265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 18NS 5 DxW CK-3 50091.26
9251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 19NS 3 SN CK= 14048.08
9251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 20NS 3 SS DK-2 20019.78
10252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 21NS 5 HN C2+1 68041.80
10252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 22NS 3 NTS C3= 40096.72
11253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 23NS 4 HE SK= 62053.02
11253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 24NS 3 DW S5-2 10094.26
12254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 25NS 3 HW CK-1 10084.70
12254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 26NS 4 DW CK+1 15079.83
12255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 27NS 4 SS D5= 42054.72
12255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 28NS 4 SE D8+1 45046.60
12256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 29NS 2 SS DQ+1 14050.00
12256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 30NS 4 HS D2-3 1504.75
13257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 1NS 2 CE HA-1 5052.81
13257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 2NS 4 SE C7= 42028.61
 +/-
 WYNIK56.10
 MIEJSCE63