Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 268: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 17NS 6 SS HK= 98080.05
1262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 18NS 4 SN D6-2 20024.32
2263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 19NS 4 SN CK-2 1001.92
2263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 20NS 4 DxW HK-2 50065.93
3264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 21NS 4 HN C2+3 71072.95
3264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 22NS 2 NTS S6+1 15077.32
4265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 23NS 4 CxS D2-2 50059.89
4265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 24NS 2 HE CA= 11057.38
5251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 25NS 3 HW S8-1 10084.70
5251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 26NS 5 DW SJ= 60041.99
5252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 27NS 4 SS D4= 42054.72
5252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 28NS 4 SE D8+1 45046.60
5253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 29NS 2 SxS DQ= 67099.27
5253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 30NS 4 DxE CA-3 50097.26
6254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 1NS 2 NTS DK-2 10025.85
6254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 2NS 4 SE C7= 42028.61
7255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 3NS 3 NTN D5+2 46083.61
7255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 4NS 4 HN H2= 62036.81
8256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 5NS 4 SN C5-1 10022.40
8256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 6NS 4 SN DA+2 48097.27
9257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 7NS 4 SN HJ+1 65042.90
9257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 8NS 3 NTE HJ+2 46062.57
10258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 9NS 3 DW S6+1 13054.10
10258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 10NS 3 NTW SQ+1 63025.55
11259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 11NS 3 NTE SQ= 40088.52
11259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 12NS 1 NTS H4+1 12062.02
12260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 13NS 1 NTS S5+1 12059.07
12260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 14NS 3 NTN S3= 40087.84
13261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 15NS 2 HW D5+1 14038.25
13261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 16NS 4 CW S3-1 10014.56
 +/-
 WYNIK56.47
 MIEJSCE59