Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 267: J. Drewing - L. Szkudlarek, 14.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 25EW 4 CxS HK-4 80099.73
1259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 26EW 6 DW SJ-1 1006.36
1260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 27EW 5 HxE DK= 65098.92
1260: W. Janicki - E. Pinkiewicz, 29.0, WP/PM 28EW 4 SE D8+1 45053.40
1261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 29EW 3 SN H2-1 10088.21
1261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM 30EW 1 NTS C4+1 12026.87
2262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 1EW 2 NTS H2-1 5060.39
2262: W. Kaliński - B. Macierzyński, 21.0, PM 2EW 4 SE C7= 42071.39
3263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 3EW 3 NTS H4+1 43060.38
3263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 4EW 6 HN CA-1 10080.77
4264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 5EW 2 SN C2+1 14037.70
4264: A. Chrenowska - A. Chrenowski, 17.0, PM 6EW 4 SN DK-1 5081.15
5265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 7EW 4 SN HJ+1 65057.10
5265: R. Góralczyk - K. Żak, 10.0, ZP/MP 8EW 6 NTW S6-1 506.83
6251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 9EW 6 DW CA-3 3003.01
6251: D. Żabicka - A. Sękowski, 25.0, PM 10EW 3 NTW SQ= 60040.93
7252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 11EW 4 HW H5= 42021.58
7252: S. Chruścicki - D. Wiktorko, 5.5, PM 12EW 2 HW H6-2 10066.12
8253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 13EW 2 SW D2-2 20025.28
8253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 14EW 2 NTN S3= 12057.18
9254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 15EW 1 HW D7+3 17070.22
9254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 16EW 5 CxW D2-3 80010.17
10255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 17EW 7 SS HK-1 5094.81
10255: K. Antas - S. Walerowicz, 34.0, PM/WP 18EW 3 DxW CA= 47089.07
11256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 19EW 3 SN CK= 14051.92
11256: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 20EW 4 DxW HJ-2 50034.07
12257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 21EW 5 CxE S3-4 80016.67
12257: Z. Koza - W. Wnuk, 5.5, PM 22EW 2 SW C9-1 10053.55
13258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 23EW 4 HW CK+1 65070.60
13258: S. Brzozowski - A. Malinowski, 12.0, PM 24EW 4 SE CA-1 5023.50
 +/-
 WYNIK51.93
 MIEJSCE151