Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 261: D. Podfigurny - P. Zamiar, 8.0, PM, PM/102

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1270: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 13NS 3 SW D7-2 20074.72
1270: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 14NS 3 NTN S6-1 5014.37
1267: J. Drewing - L. Szkudlarek, 14.0, PM 29NS 3 SN H2-1 10011.79
1267: J. Drewing - L. Szkudlarek, 14.0, PM 30NS 1 NTS C4+1 12073.13
2253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 7EW 4 SN C6+1 65057.10
2253: M. Fijałkowski - K. Niemkiewicz, 7.0, PM 8EW 6 HE HJ= 98088.25
4259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 1NS 3 SN HQ= 14082.86
4259: M. Nowosadzki - K. Przybielski, 27.0, MA/PM 2NS 4 SE C7= 42028.61
4274: J. Kobylarski - M. Małypan, 9.0, PM 9EW 3 NTW C8-2 20013.11
4274: J. Kobylarski - M. Małypan, 9.0, PM 10EW 3 CE HK+2 15018.96
4269: B. Nowak - W. Wasielewski, 5.5, PM 27EW 4 SS D4-1 5086.78
4269: B. Nowak - W. Wasielewski, 5.5, PM 28EW 4 SE C3+1 45053.40
6263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 5EW 2 SN DT+2 17016.12
6263: Z. Betański - M. Kryniewski, 10.0, PM 6EW 3 CS HA= 11060.11
7275: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.5, PM 19EW 2 SN CK+1 14051.92
7275: Z. Czarnecka - M. Banach, 4.5, PM 20EW 5 DW HA-3 30045.33
9272: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 25NS 3 HW CK= 14041.26
9272: R. Kamiński - A. Pella, 8.0, PM 26NS 5 DW H2= 60041.99
10273: K. Dominiak - J. Lew, 24.0, PM 3NS 3 NTS H6+1 43039.62
10273: K. Dominiak - J. Lew, 24.0, PM 4NS 4 HS D2+2 68069.50
10254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 23NS 4 HW CK+1 65029.40
10254: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 24NS 4 HE CA-1 5076.50
11266: J. Piotrowski - W. Warzała, 24.0, PM 17NS 6 SS HK= 98080.05
11266: J. Piotrowski - W. Warzała, 24.0, PM 18NS 4 DxW CK-1 10051.91
11276: B. Boros - A. Krasińska, 3.5, PM 21EW 4 SN C2+1 65084.70
11276: B. Boros - A. Krasińska, 3.5, PM 22EW 3 NTS C3-1 5070.77
12271: T. Czekała - A. Osiński, 4.0, PM 11EW 3 NTW S2-1 500.82
12271: T. Czekała - A. Osiński, 4.0, PM 12EW 2 HW DT-1 5084.97
13268: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 15EW 2 HW D5+1 14061.75
13268: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 16EW 4 CW S3-1 10085.44
 +/-
 WYNIK53.17
 MIEJSCE125