Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 26: M. Kawecki - M. Krzypkowski, 2.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
115: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 17EW 6 SS HK= 98019.95
115: L. Kostecki - J. Piernikowski, 12.0, DS 18EW 4 SN D3-1 10062.02
216: W. Skonieczny - R. Rolka, 10.0, DS 19EW 3 SN CK+1 17023.90
216: W. Skonieczny - R. Rolka, 10.0, DS 20EW 3 DxW HA-1 20054.94
317: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 21EW 4 HN HJ+2 68058.20
317: S. Niewiadomski - M. Pastudzki, 5.5, DS 22EW 2 SxW SQ= 67099.73
418: M. Stadnik - J. Więcławski, 9.0, DS 23EW 2 HE DT+1 1405.22
418: M. Stadnik - J. Więcławski, 9.0, DS 24EW 4 SE HT-1 5023.50
519: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 25EW 3 HE CA= 14058.74
519: M. Motykiewicz - A. Czajka, 11.0, DS 26EW TD 40.00
620: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 1EW 4 SN HQ-1 5060.39
620: B. Sokół - S. Zagórski, 7.0, DS 2EW 4 SW CA= 42071.39
721: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 3EW 3 NTS C7+2 46016.39
721: Z. Sosna - J. Biniewski, 8.0, DS 4EW 3 NTN C2-1 10080.77
822: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 5EW 4 DS CT-5 50099.45
822: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 6EW 4 SN DA+2 4802.73
923: A. Bojda - K. Lewandowski, 5.5, DS 7EW 4 SN HJ+1 65057.10
923: A. Bojda - K. Lewandowski, 5.5, DS 8EW 6 HE HJ= 98088.25
1024: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 9EW 6 HE SQ-2 20013.11
1024: A. Suchodolski - W. Szałapak, 8.0, DS 10EW 3 NTW SQ= 60040.93
1125: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 11EW 3 NTW S4= 40011.48
1125: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 12EW 1 NTS H2+2 15010.11
1213: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 13EW 2 SW CK-2 20025.28
1213: Z. Sobczyk - L. Warężak, 23.0, DS 14EW 2 NTN S3-1 5085.63
1314: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 15EW 3 NTE DJ-1 5034.43
1314: I. Pikulski - K. Komorowicz, 8.0, DS 16EW 4 CxW S7-1 20047.80
 +/-
 WYNIK45.83
 MIEJSCE284