Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 170: M. Surmiak - A. Pietrucha, 12.0, MP, MP/317

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1169: A. Stono - Z. Czajkowski, 11.0, MP/- 1EW 2 H xS DK-2 30092.41
1169: A. Stono - Z. Czajkowski, 11.0, MP/- 2EW 4 SE C7= 42071.39
1169: A. Stono - Z. Czajkowski, 11.0, MP/- 3EW 3 NTS S5+2 46016.39
2172: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 4NS 6 HS D2= 143084.61
2172: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 5NS 4 CN S4= 13050.00
2172: L. Gabriel - S. Piotrowski, 7.5, MP 6NS 3 SN DA+3 23085.52
3180: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 9.0, MP 7EW 4 SS HK+1 65057.10
3180: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 9.0, MP 8EW 6 HW S6= 98088.25
3180: S. Prokuszki - P. Markiewicz, 9.0, MP 9EW 4 HE D5+2 68093.17
4175: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 10EW 4 HE DK-2 2003.85
4175: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 11EW 4 HE SQ+1 45060.66
4175: R. Mostek - J. Wielgus, 8.0, MP 12EW 1 NTS H4+1 12037.98
5177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 13NS 2 SW CK-1 10035.17
5177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 14NS 2 NTN C6= 12042.82
5177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 15NS 4 HW D7-2 10086.89
6178: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 16NS 4 DN C7+1 15036.81
6178: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 17NS 4 SS HK+2 48040.16
6178: M. Rodzaj - W. Guła, 14.0, MP 18NS 4 S xN D3-3 8003.01
7171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 19NS 4 SN CK-1 5014.84
7171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 20NS 5 D xW HA-2 50065.93
7171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 21NS 4 HS DK+2 68041.80
8182: R. Żurowski - S. Bentkowski, 1.5, -/MP 22NS 2 SW C4-1 10046.45
8182: R. Żurowski - S. Bentkowski, 1.5, -/MP 23NS 4 HW CK+1 65029.40
8182: R. Żurowski - S. Bentkowski, 1.5, -/MP 24NS 4 SE CA-1 5076.50
9177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 25EW 4 HW CK= 62098.09
9177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 26EW 5 DW CK= 60058.01
9177: A. Hycnar - W. Sypień, 18.0, PK/MP 27EW 4 SS S4= 42045.28
10171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 28NS 4 SE D8+1 45046.60
10171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 29NS 2 SS DQ= 11031.90
10171: K. Kapusta - A. Gałęza, 10.0, MP 30NS 4 HS D2-1 5046.98
 +/-
 WYNIK52.93
 MIEJSCE131