Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 139: W. Gruntmejer - K. Smoliński, 0.0, , MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 5NS 3 SS DA+1 17083.88
1132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 6NS 3 SN DA= 14055.74
2135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 9NS 4 HE D5+2 6806.83
2135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 10NS 5 CE DK= 60059.07
3142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 13NS 3 DS H2-1 10015.66
3142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 14NS 1 NTN S3= 9025.42
4138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 23NS 4 HW CK+1 65029.40
4138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 24NS 2 SE H8+1 14044.54
5140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 25EW 4 HW S3-2 2002.19
5140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 26EW 5 D xW CK= 75090.05
6143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 17EW 6 NTN H8-1 5094.81
6143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 18EW 4 SN D3-2 20075.68
7133: Z. Garlej - K. Głowacki, 6.5, MA 15EW 3 HW D7-1 5034.43
7133: Z. Garlej - K. Głowacki, 6.5, MA 16EW 4 CW DQ-2 20047.80
8131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 19EW 4 SN CK= 4208.24
8131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 20EW 4 SS DA-3 30090.93
9134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 1EW 3 CW H6-2 10030.90
9134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 2EW 2 SE C7+2 17023.06
10137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 29EW 3 SS DQ+1 17027.88
10137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 30EW 4 H xS C8-1 10082.17
11144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 21EW 4 HS DK+2 68058.20
11144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 22EW 1 NTS S4= 9059.02
12141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 3NS 3 DS C7+2 1504.37
12141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 4NS 6 DS C3-4 4002.20
13130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 27NS 4 H xE SJ= 5903.44
13130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 28NS 4 SE D3+1 45046.60
14129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 11NS 4 HE SQ+1 45039.34
14129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 12NS 2 SS C4= 11042.62
15136: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 7EW 4 SN CJ+2 68010.66
15136: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 8EW 4 HW S7+2 48058.74
 +/-
 WYNIK41.80
 MIEJSCE337