Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 136: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/-, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 17NS 4 SS HK+2 48040.16
1135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 18NS 3 HW CK-3 15059.56
2137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 19EW 4 SN CK= 4208.24
2137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 20EW 4 D xE D10-1 20054.94
3140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 11EW 4 HE SQ+1 45060.66
3140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 12EW 2 NTN S3+1 15010.11
4130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 9EW 4 HE SQ= 62071.86
4130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 10EW 5 CE C10-1 1008.52
5143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 13EW 3 DS H2-1 10084.34
5143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 14EW 3 NTS H5+1 4305.25
6131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 25EW 3 SN HJ-2 10032.51
6131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 26EW 5 D xW CK= 75090.05
7134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 23EW 4 HW DA+1 65070.60
7134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 24EW 4 SE H10= 42092.62
8144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 15EW 2 HW D7-1 5034.43
8144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 16EW 4 CW DQ-2 20047.80
9138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 27NS 4 SS H5= 42054.72
9138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 28NS 4 SE HK+1 45046.60
10142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 21NS 5 C xE S8-4 80083.33
10142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 22NS 2 NTS C3= 12060.66
11141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 5NS 3 SN D10= 14062.30
11141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 6NS 3 SN C5+3 23085.52
12133: Z. Garlej - K. Głowacki, 6.5, MA 1EW 3 DE HK-3 15013.77
12133: Z. Garlej - K. Głowacki, 6.5, MA 2EW 2 SE C7+2 17023.06
13129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 29NS 1 NTE S8-1 10020.84
13129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 30NS 3 NTS H9-2 10017.83
14132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 3NS 6 C xN D4-1 1000.27
14132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 4NS 4 SS H7+1 65051.92
15139: W. Gruntmejer - K. Smoliński, 0.0, 7NS 4 SN CJ+2 68089.34
15139: W. Gruntmejer - K. Smoliński, 0.0, 8NS 4 HW S7+2 48041.26
 +/-
 WYNIK47.44
 MIEJSCE259