Turniej na maksy

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Wyniki z 23 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 133: Z. Garlej - K. Głowacki, 6.5, MA, MA/321

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 3EW 3 NTS H6+1 43060.38
1142: J. Sadowski - S. Grędziński, 11.0, WM 4EW 4 HS D2+2 68030.50
2140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 7EW 4 SN HJ+1 65057.10
2140: J. Pałysa - W. Moreń, 1.5, MA 8EW 4 HE HJ+2 48058.74
3143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 19EW 3 SN CK= 14051.92
3143: H. Ślesicki - M. Rutkowski, 9.0, WP/MA 20EW 3 SS DK-2 20080.22
4131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 17EW 6 SN HK-1 5094.81
4131: B. Jaskulski - K. Dobrzyniecki, 9.0, MA 18EW 4 SN D3-3 30083.33
5144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 9EW 3 C xN HA-1 10043.72
5144: U. Wądołowska - A. Wądołowski, 5.5, MA 10EW 5 CE DK= 60040.93
6135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 21NS 5 HN DA+1 68041.80
6135: S. Czarzasty - J. Plichtowicz, 5.5, WM 22NS 1 NTS S6= 9040.98
7139: W. Gruntmejer - K. Smoliński, 0.0, 15NS 3 HW D7-1 5065.57
7139: W. Gruntmejer - K. Smoliński, 0.0, 16NS 4 CW DQ-2 20052.20
8138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 29NS 3 SS H9+1 17072.12
8138: A. Niewiadomski - W. Adamkiewicz, 9.0, MA 30NS 4 HS C9-1 5046.98
9130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 25EW 4 HW CK-1 10015.30
9130: D. Kołodziejski - P. Marudziński, 7.0, WM 26EW 6 DW SJ-1 1006.36
10141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 23NS 4 HE CK+1 65029.40
10141: P. Wróblewski - G. Nowiński, 5.0, MA 24NS 4 SE CA-1 5076.50
11129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 27NS 4 SS CA= 42054.72
11129: W. Palmowski - D. Biedrzycki, 16.0, MA 28NS 4 SE D8+1 45046.60
12136: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 1NS 3 DE HK-3 15086.23
12136: W. Surmacz - J. Oleksiak, 2.0, MA/- 2NS 2 SE C7+2 17076.94
13132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 11NS 3 NTW S4= 40088.52
13132: M. Stryczyński - A. Gotz, 5.0, MA 12NS 2 SE DK-2 10033.88
14134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 13EW 2 NTN C5-2 20096.15
14134: A. Wardziński - P. Gacek, 1.0, MA 14EW 1 NTN S3+2 15035.36
15137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 5EW 3 SN D6+1 17016.12
15137: D. Głowacki - A. Karczmarz, 7.0, WM 6EW 4 SN DA= 4207.92
 +/-
 WYNIK53.04
 MIEJSCE127