Turniej na maksy
Środa, 31 października 2018
Wyniki z 5 ośrodków
Oglądasz wyniki par z ośrodka WP/244
Wyniki całościowe:
tutaj
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
98
Edward Niewierowski
Adam Peszke
11.0
5.0
WP
WP/244
66.31
17
3
118
Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WP
WP/244
62.50
16
9
113
Krzysztof Brudka
Marcin Pędziński
13.0
15.0
WP
WP/244
59.03
13
11
110
Jarosław Ostrowski
Jan Rosochowicz
15.0
2.5
WP
WP/244
58.75
11
24
108
Jakub Domeracki
Sophia Bałdysz
2.5
5.0
WP
DS
WP/244
55.57
4
26
93
Janusz Kopras
Adam Meller
4.0
5.0
WP
WP/244
55.23
4
29
95
Hieronim Nowacki
Krzysztof Krause
5.0
5.0
WP
WP/244
54.89
3
32
91
Andrzej Kędzierski
Maciej Wybranowski
5.0
4.0
WP
WP/244
54.25
3
34
103
Ryszard Nowicki
Jacek Wędrychowicz
4.0
12.0
WP
WP/244
54.15
3
35
117
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WP
WP/244
53.62
3
37
100
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
13.0
12.0
WP
WP/244
53.40
3
38
106
Adam Talarczyk
Marek Janik
0.0
5.0
NZ
WP
WP/244
53.39
3
40
97
Henryk Duszyński
Andrzej Zielonacki
4.0
2.0
WP
WP/244
53.03
2
41
104
Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
12.0
5.0
WP
WP/244
52.89
2
44
111
Grzegorz Proniewicz
Piotr Stanikowski
3.0
3.0
WP
WP/244
52.49
2
48
92
John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WP
WP/244
51.75
2
52
102
Lidia Suszczyńska
Janusz Suszczyński
0.0
4.0
WP
WP/244
51.05
1
62
89
Małgorzata Zielonacka
Piotr Czarnecki
2.5
2.0
WP
WP/244
49.82
85
116
Jarosław Marczewski
Paweł Biś
2.5
1.5
WP
WP/244
46.29
87
94
Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WP
WP/244
45.95
89
99
Elżbieta Kamińska
Sławomir Tomaszewski
0.5
2.0
WP
WP/244
45.20
91
105
Zdzisław Stryła
Hanna Utecht
1.0
1.0
WP
WP/244
45.15
92
109
Krzysztof Janecki
Rafał Milinkiewicz
1.5
1.0
WP
WP/244
44.90
101
114
Wiesław Rakowski
Roman Wojciechowski
1.0
1.0
WP
WP/244
42.22
104
101
Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WP
WP/244
41.28
106
90
Zygfryd Banecki
Małgorzata Węglewska
4.0
1.5
WP
WP/244
41.12
108
112
Hanna Derdowska-Zimpel
Nina Halicka
1.0
0.0
WP
WP/244
40.11
109
107
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
0.5
1.0
WP
WP/244
39.72
111
115
Paweł Fiebig
Michał Pabich
2.5
3.0
WP
WP/244
39.21
114
96
Ligia Banaszak
Eugeniusz Kubiak
0.5
1.0
WP
WP/244
36.71
Statystyka ośrodków...