Turniej na maksy

Środa, 31 października 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Oglądasz wyniki par z ośrodka MP/40
Wyniki całościowe: tutaj

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
483Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
11.0
3.0
MPMP/4062.4115
688Grzegorz Superson
Waldemar Rybka
12.0
5.0
MPMP/4059.7014
1275Marek Jaworski
Jerzy Michałek
13.0
21.0
MP
SL
MP/4057.3211
1457Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4056.3710
1560Adam Lenda
Magdalena Lankosz
4.0
9.0
MPMP/4056.369
1774Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
12.0
12.0
MPMP/4056.008
1879Janusz Skrzypek
Jacek Kalinowski
4.0
7.0
MPMP/4055.947
2051Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
12.0
12.0
MPMP/4055.836
2150Grzegorz Latała
Piotr Stopa
3.0
13.0
MPMP/4055.776
2581Wit Klapper
Jerzy Jeleń
21.0
2.5
SL
MP
MP/4055.434
2749Bartosz Bańkowski
Piotr Radzikowski
3.0
9.0
MPMP/4055.014
3063Józef Gładysz
Jerzy Pasich
5.0
7.0
MPMP/4054.713
3148Józef Barczyk
Zdzisław Burda
7.0
1.5
MPMP/4054.573
3668Tytus Bisping
Leszek Faber
7.0
3.0
MPMP/4053.433
4254Katarzyna Michałek
Janusz Wrześniak
7.0
4.0
MPMP/4052.532
4573Bartłomiej Igła
Piotr Kuc-Dzierżawski
12.0
7.0
MPMP/4051.902
4653Marcin Krawczyk
Jacek Herman
12.0
11.0
MPMP/4051.902
5380Piotr Szewczyk
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4050.591
5667Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4050.291
5887Zbigniew Przeginiak
Aleksander Jezioro
4.0
21.0
MPMP/4049.911
5947Aleksandra Jurkiewicz
Marcin Wilczyński
5.0
5.0
MPMP/4049.88
6172Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4049.85
6465Jan Skuciński
Paweł Skałacki
5.0
7.0
MPMP/4049.55
6576Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
0.0
0.0
MPMP/4049.45
6878Aleksander Klimkowicz
Adam Brodowski
2.0
1.5
MPMP/4048.87
7155Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4048.45
7284Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MPMP/4048.38
7782Barbara Lesiecka
Janusz Natorski
7.0
5.0
MPMP/4047.39
7856Krzysztof Pomorski
Kazimierz Lenda
5.0
4.0
MPMP/4047.28
7986Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
12.0
4.0
MPMP/4047.28
8070Piotr Wzorek
Wojciech Krawczyk
3.0
2.5
MPMP/4047.25
8664Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
7.0
13.0
MPMP/4046.11
9362Artur Stanek
Marek Orłowicz
0.5
2.5
MPMP/4044.83
9558Małgorzata Praszałowicz
Hanna Leskiewicz
5.0
3.0
MPMP/4044.07
9661Paweł Zalecki
Antoni Machowski
0.5
0.0
MPMP/4044.07
9785Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4043.98
9952Barbara Batkiewicz
Jerzy Kubski
9.0
3.0
MPMP/4043.49
10077Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4042.42
10269Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4042.08
10366Artur Korzybski
Sławomir Skocz
2.0
2.0
MPMP/4041.95
11059Jacek Stasica
Adam Grobler
13.0
5.0
MPMP/4039.26
11371Leszek Ochał
Małgorzata Serczyk
2.5
0.0
MPMP/4038.15

Statystyka ośrodków...