Turniej na maksy

Środa, 31 października 2018

Wyniki z 5 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 88: G. Superson - W. Rybka, 17.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
281: W. Klapper - J. Jeleń, 23.5, SL/MP 10EW 3 HW D2-1 10045.54
281: W. Klapper - J. Jeleń, 23.5, SL/MP 11EW 3 NTS H6-1 5070.54
281: W. Klapper - J. Jeleń, 23.5, SL/MP 12EW 5 HxW ST-1 10054.54
257: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 19EW 6 DE S7= 137097.26
257: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 20EW 3 NTW S5+1 63071.81
257: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 21EW 3 NTW DJ-1 5030.01
253: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 25NS 2 HN CA+1 14091.64
253: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 26NS 3 DE S8+2 15081.81
253: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 27NS 4 SN D5+2 48095.02
484: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 7EW 3 NTW DJ= 60075.45
484: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 8EW 3 NTS D7+2 46010.21
484: M. Mąka - J. Buksa, 12.0, MP 9EW 6 CE H3-1 10024.11
451: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 22EW 2 SW H6+1 14050.00
451: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 23EW 3 SW D8-1 10041.82
451: J. Posłuszny - M. Sady, 24.0, MP 24EW 2 SW HT+2 17038.19
550: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 13EW 3 DS HJ+1 13072.72
550: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 14EW 3 NTS C7= 40050.00
550: G. Latała - P. Stopa, 16.0, MP 15EW 3 NTW HK+1 43063.39
653: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 16NS 2 SW S6= 11027.68
653: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 17NS 3 SS H8-1 5045.46
653: M. Krawczyk - J. Herman, 23.0, MP 18NS 3 DE S8+1 13056.48
2067: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 1EW TD 50.00
2067: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 2EW TD 50.00
2067: T. Biernat - R. Sukiennik, 24.0, MP 3EW 3 DxS CA-4 80099.98
2166: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 4EW 3 HN SK= 14034.55
2166: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 5EW 3 SN H7-3 30090.90
2166: A. Korzybski - S. Skocz, 4.0, MP 6EW 3 HN CK-2 10092.71
 +/-
 WYNIK59.70
 MIEJSCE6