Turniej na maksy

Piątek, 26 października 2018

Wyniki z 9 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
194Tadeusz Wasilewski
Lech Łaniewski
5.0
13.0
KPSL/8766.5115
29Waldemar Maciejewski
Jerzy Gdeczyk
3.0
3.0
MP
DS
DS/33665.4915
333Maciej Rochowicz
Rafał Gregorowicz
5.0
2.5
DS
SL
DS/6764.8214
457Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LBLB/7563.2814
592Krzysztof Pawlikowski
Eugeniusz Seichter
1.5
12.0
PM
KP
SL/8763.2113
663Piotr Watemborski
Okonkowski Szczepan
1.5
0.0
MAMA/30662.9612
7111Zygmunt Kwiatkowski
Henryk Pakuła
0.0
4.0

ZP
ZP/30862.7412
828Wiesław Andruk
Piotr Wróblewski
9.0
2.5
MADS/4162.1111
950Czesław Plachimowicz
Marek Marciniak
5.0
4.0
LBLB/12761.3211
1056Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LBLB/7561.3010
11103Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
1.5
DSSL/8760.3810
12112Wiktor Jackowski
Lech Sulżycki
4.0
7.0
ZPZP/30860.379
1318Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPDS/4160.069
1468Andrzej Sokołowski
Dariusz Piotrkiewicz
2.5
2.5
MAMA/30659.768
1582Jerzy Stworzewicz
Jerzy Ujma
12.0
12.0
SL
SW
SL/10559.658
1632Dariusz Artmański
Dariusz Marczak
4.0
5.0
DSDS/6759.257
17107Tomasz Borucki
Piotr Proporowicz
5.0
5.0
KPSL/8758.836
1865SławomirTyndorf
Wilkowski Maciej
0.0
0.0
MA/30658.276
19108Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SLSL/8758.085
20101Wiesław Teresiński
Gabriel Szarafin
5.0
5.0
LUSL/8757.665
2134Krzysztof Ćwik
Janusz Drozdowski
5.0
12.0
DSDS/6756.284
2224Andrzej Gintrowicz
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
WP
SL
DS/4156.214
2384Ryszard Maciąg
Lech Adach
5.0
5.0
LUSL/8756.203
2425Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMDS/4156.163
2540Krzysztof Lewandowski
Piotr Klubiński
5.0
9.0
DSDS/6756.093
2699Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SLSL/8755.933
2787Danuta Rybarska
Zbigniew Hałaczkiewicz
0.0
5.0

LU
SL/8755.813
282Tadeusz Boroń
Bogdan Nowakowski
0.0
4.0
DSDS/33655.563
2929Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DSDS/6755.123
305Lech Moliński
Radosław Surowiak
2.5
4.0
DSDS/33654.453
31106Zofia Diakowska
Stanisław Janik
3.0
13.0
DS
LB
SL/8754.103
3276Aleksander Sejud
Tomasz Kłys
9.0
5.0
SL
WP
SL/10553.853
3317Danuta Szczepanik
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
SL
DS
DS/4153.373
3419Andrzej Biliński
Jacek Kowalewski
0.0
2.5
DS
MA
DS/4153.292
3516Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/4153.022
3697Maja Żabierek
Hubert Urban
5.0
7.0
SWSL/8752.842
37110Anna Kondyjowska
Edward Chodźko
3.0
0.0
ZP
ZP/30852.572
3853Stanisław Miłaszewicz
Zdzisław Dolata
5.0
3.0
LBLB/7552.542
3973Jacek Radomski
Michał Witkowski
11.0
4.0
SLSL/10552.282
4045Maria Skowron
Wiesław Skowron
2.5
4.0
LBLB/12752.282
4127Eugeniusz Zalewski
Jan Zadroga
9.0
13.0
SL
WP
DS/4151.922
4277Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10551.912
4379Józef Mendrek
Sebastian Heller
2.0
3.0
SLSL/10551.902
4458Jerzy Musielak
Kondraciuk Stanisław
1.0
0.0
LB
 
LB/7551.731
4520Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPDS/4151.731
4664Janusz Kafel
Andrzej Kretkowski
3.0
4.0
KP
MA
MA/30651.171
4755Tadeusz Wolniczak
Arkadiusz Skonieczny
5.0
2.5
LBLB/7551.091
486Marcin Rój
Włodzimierz Kubas
2.0
2.5
DSDS/33651.031
4978Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
2.0
9.0
SLSL/10550.671
5049Barbara Soroko
Mieczysław Kańdulski
2.5
2.0
LBLB/12750.631
5143Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
5.0
5.0
DSDS/6750.521
5274Agnieszka Pietrzyk
Kazimierz Donder
5.0
0.5
SLSL/10550.171
5315Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPDS/4150.021
5437Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DSDS/6749.971
5512Janina Czaja-Kozioł
Liliana Suflida
0.0
0.5
OP
LD
DS/4149.95
5631Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
4.0
4.0
DSDS/6749.70
5748Zdzisława Krzyżańska
Halina Grześkowiak
1.5
1.5
LBLB/12749.52
5898Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPSL/8749.06
597Zdzisław Niemirski
Jerzy Romańczyk
0.0
5.0
NZ
DS
DS/33648.83
60102Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
1.5

MA
SL/8748.67
6123Bronisława Sroczyńska
Adam Rydz
0.0
3.0
DS
SW
DS/4148.67
6286Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.5
MPSL/8748.54
6367Sławomir Malanowski
Dariusz Jagodziński
2.0
2.0
MAMA/30648.44
6435Leszek Haber
Ryszard Rolka
5.0
5.0
DSDS/6748.36
6561Ryszard Jakubczak
Andrzej Drgas
2.5
2.5
LBLB/7548.30
6646Czesław Niewiarowski
Tadeusz Zwoliński
2.5
2.0
LBLB/12748.17
6788Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SLSL/8748.16
6813Wan Ying Hill
Malcolm Hill
6.0
6.0
SCODS/4148.09
6936Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
5.0
7.0
DSDS/6747.91
7080Kazimierz Zdebski
Andrzej Huńka
2.5
4.0
SL
OP
SL/10547.74
7130Andrzej Suchodolski
Janusz Kowalski
4.0
1.5
DSDS/6747.34
7290Elzbieta Nyberg
Jerzy Wilczek
6.0
3.0
SWE
WP
SL/8747.28
7360Adolf Bogusz
Tadeusz Lisiecki
5.0
2.0
LBLB/7547.15
744Ryszard Menzfeld
Maciej Chojnacki
5.0
4.0
DSDS/33646.84
7547Bożena Pieróg
Henryk Bogucki
1.5
4.0
LBLB/12746.54
7610Zbigniew Skórecki
Kazimierz Radomski
3.0
0.0
DS
NZ
DS/33646.47
7770Adam Ejnik
Jarosław Kawczyński
5.0
5.0
MAMA/30646.46
788Marian Hutnik
Tadeusz Janeczek
0.5
3.0
DSDS/33646.38
7975Zdzisław Urbańczyk
Leszek Suder
7.0
0.0
SL
SL/10546.03
8085Aleksander Jonak
Krzysztof Fabijański
1.5
0.0
SL
LU
SL/8745.94
8138Bogdan Sokół
Janusz Piernikowski
4.0
7.0
DSDS/6745.31
8295Jerzy Adamczak
Ilia Krusnell
4.0
6.0
WP
SWE
SL/8745.05
8366Henryk Misiarz
Zdzisław Marcinkowski
1.0
1.5
MAMA/30644.72
8496Ludwik Murat
Jerzy Karwacki
4.0
0.0
LU
SL/8744.27
8522Małgorzata Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERDS/4143.58
8691Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
SL/8743.40
873Wacław Rój
Paweł Ziemak
1.5
0.0
DSDS/33643.33
8854Edward Poniewiera
Mieczysław Skowroński
3.0
0.5
LBLB/7543.19
8942Sławomir Zagórski
Anna Jankowska
3.0
3.0
DSDS/6742.63
9071Zbigniew Szczechowicz
Szymon Dutkiewicz
2.5
5.0
MAMA/30642.19
91100Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MASL/8741.82
921Zbigniew Wróblewski
Stanisław Cygan
1.5
2.0
DSDS/33641.40
9351Edmund Serówka
Zbigniew Wochowski
0.5
2.0
LBLB/12741.32
9493Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
SL/8740.66
9541Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DSDS/6740.42
9611Ewa Rosikoń
ALicja Rosikoń
0.0
0.0
SLDS/4140.31
97114Bolesław Tomaszewski
Wincenty Glina
0.0
0.0
ZP/30840.23
9844Barbara Radomska
Michał Szymkowiak
4.0
3.0
DS
LB
DS/6738.36
9914Elżbieta Brewińska
Małgorzata Węglewska
0.0
1.5
MA
WP
DS/4137.45
100105Halina Szarafin
Aleksander Łukasz
0.0
0.0
LUSL/8737.42
10189Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.0
0.0
SL/8736.97
10221Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMDS/4136.60
10369Tadeusz Wiśniewski
Dariusz Kwiatkowski
3.0
0.0
MA
ZP
MA/30635.84
10481Janusz Środa
Jan Skoczylas
3.0
1.5
OPSL/10535.61
105113Zygmunt Kondyjowski
Jan Antoniewicz
3.0
0.0
ZP
ZP/30834.00
10659Tadeusz Marcinkowski
Stefan Waga
2.5
4.0
LBLB/7532.78
10783Emilia Kemuś
Krystyna Marson
0.5
0.0
DS
PM
SL/8731.22

Statystyka ośrodków...