Turniej na maksy

Środa, 24 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
175Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
4.0
9.0
MPMP/4068.1620
2123Bogdan Świątek
Jan Borychowski
12.0
13.0
WPWP/24765.8320
395Tadeusz Wasilewski
Lech Łaniewski
5.0
13.0
KPSL/8765.1019
412Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
WP
SL
DS/4164.9319
5104Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
5.0
11.0
SLSL/8761.6518
683Wit Klapper
Jerzy Michałek
21.0
21.0
SLMP/4061.6418
794Stanisław Janik
Zofia Diakowska
13.0
3.0
LB
DS
SL/8761.3617
84Adam Rydz
Jacek Suchodolski
3.0
6.0
SW
SCO
DS/4161.3417
929Andrzej Ziomek
Krzysztof Kobyliński
9.0
11.0
MA
WP
MA/5561.2316
1050Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
4.0
19.0
MPMP/4061.0016
1110Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPDS/4160.8215
128Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPDS/4160.6815
1325Mariusz Mączewski
Zygmunt Tolak
1.5
0.0
MA
MA/28260.6014
1489Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
5.0
12.0
OP
KP
SL/8759.8714
15113Aleksander Jonak
Krzysztof Fabijański
1.5
0.0
SL
LU
SL/8759.7713
1692Elzbieta Nyberg
Jerzy Wilczek
6.0
3.0
SWE
WP
SL/8758.9413
1780Maciej Mąka
Janusz Buksa
5.0
7.0
MPMP/4058.8512
1848Maria Krasowska
Marian Czopek
4.0
7.0
MPMP/4058.5012
1991Danuta Rybarska
Leszek Matusik
0.0
3.0

MP
SL/8758.3111
2036Andrzej Miszewski
Marian Łukasiak
18.0
5.0
MAMA/5557.9811
21126Jerzy Kamiński
Andrzej Kędzierski
2.5
5.0
WPWP/24757.8110
2224Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Bejma
2.5
2.5
MAMA/28257.7110
23131Maciej Mizerka
Andrzej Pietrkiewicz
3.0
5.0
WPWP/24757.719
2414Małgorzata Piechotta
Marek Frądczyk
6.0
6.0
GERDS/4157.699
256Andrzej Gintrowicz
Władysław Rosikoń
0.0
1.0
SW
SL
DS/4157.658
2623Stanisław Stachowicz
Stanisław Piech
0.0
0.0
MA/28257.368
2767Jacek Herman
Grzegorz Latała
11.0
3.0
MPMP/4057.147
28156Piotr Solecki
Jan Włodkowski
7.0
7.0
WPWP/25256.827
29129Piotr Stanikowski
Grzegorz Proniewicz
3.0
3.0
WPWP/24756.676
3097Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
11.0
7.0
SLSL/8756.666
31106Wiesław Teresiński
Gabriel Szarafin
5.0
5.0
LUSL/8756.355
32117Andrzej Zielonacki
Piotr Surdyk
2.0
3.0
WPWP/24756.064
33132Janusz Michalec
Ryszard Kapela
4.0
3.0
WPWP/24755.894
3426Jacek Musiał
Zbigniew Gżałczyński
3.0
1.0
MAMA/28255.214
3522Wiesław Olszewski
Marek Janota
1.5
2.5
MAMA/28255.114
36149Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
7.0
7.0
WPWP/25255.044
37136Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/24754.844
38137Lidia Gapińska
Andrzej Proniewicz
2.0
3.0
WPWP/24754.834
3977Mateusz Dominik
Łukasz Baniak
1.5
1.5
MPMP/4054.744
4093Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SLSL/8754.694
4171Marek Jaworski
Grzegorz Superson
13.0
12.0
MPMP/4054.614
42133Włodzimierz Kwiatkowski
Krzysztof Jordan
12.0
2.0
WPWP/24754.574
4349Janusz Natorski
Stanisław Jaros
5.0
5.0
MPMP/4054.444
443Andrzej Biliński
Piotr Wróblewski
0.0
2.5
DS
MA
DS/4154.373
4541Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
2.5
1.5
MAMA/5554.333
4642Jacek Metter
Andrzej Kondeja
2.5
13.0
MAMA/5554.313
4782Jakub Kowal
Grzegorz Gawron
12.0
12.0
MPMP/4054.193
48100Artur Antoniak
Aleksandra Cichoń
1.5
0.0
MA
SL/8754.153
4979Jacek Gurgul
Jarosław Duda
5.0
4.0
MPMP/4053.413
50135Jacek Nawrocki
Rafał Malinowski
1.5
1.5
WPWP/24753.213
5160Sławomir Skocz
Artur Korzybski
2.0
2.0
MPMP/4053.103
5231Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
5.0
4.0
MAMA/5553.073
5373Kazimierz Gałka
Bogusław Wardzała
7.0
7.0
MPMP/4052.853
54122John Catlow
Krzysztof Galubiński
2.5
2.0
WPWP/24752.753
5554Adam Lenda
Kazimierz Lenda
4.0
4.0
MPMP/4052.693
56146Paweł Biś
Jarosław Marczewski
1.5
2.5
WPWP/24752.642
5756Jarosław Posłuszny
Andrzej Lubojemski
12.0
13.0
MPMP/4052.562
5837Jacek Korpetta
Artur Rutkowski
17.0
19.0
MAMA/5552.522
5944Marcin Walczak
Marian Stupkiewicz
5.0
3.0
MAMA/5552.382
60130Andrzej Mazurek
Jan Sibilski
12.0
5.0
WPWP/24752.372
61118Edward Niewierowski
Janusz Suszczyński
11.0
4.0
WPWP/24752.222
62127Jacek Wędrychowicz
Ryszard Nowicki
12.0
4.0
WPWP/24752.162
6363Andrzej Borek
Marek Adamczyk
5.0
7.0
MPMP/4052.072
6432Lech Sadoś
Krzysztof Gołaś
12.0
5.0
MAMA/5552.072
65101Piotr Proporowicz
Tomasz Borucki
5.0
5.0
KPSL/8751.872
6639Roman Wajs
Janusz Wawrowski
3.0
4.0
MAMA/5551.852
6755Maciej Kliś
Andrzej Dudzik
4.0
12.0
MPMP/4051.751
6827Ilona Worwa-Głuchowska
Wojciech Bartnik
0.0
0.0
MA/28251.681
6940Zenon Skrzypczak
Jerzy Popowicz
0.0
0.0
MA
MA/5551.051
7068Marek Dąbek
Leszek Faber
2.5
3.0
MPMP/4050.851
7181Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
7.0
9.0
MPMP/4050.821
72154Dariusz Szopieraj
Jerzy Cebo
3.0
3.0
WPWP/25250.761
73109Stanisława Szewczyk-Kozubska
Wojciech Kozubski
2.5
2.5
MPSL/8750.691
74140Tomasz Powęzka
Henryk Duszyński
2.0
4.0
WPWP/24750.591
75110Ludwik Murat
Zbigniew Hałaczkiewicz
4.0
5.0
LUSL/8750.411
7647Barbara Batkiewicz
Jerzy Kubski
9.0
3.0
MPMP/4050.381
7762Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
7.0
3.0
MPMP/4050.341
7843Krzysztof Hordyński
Jacek Leszczyłowski
3.0
2.0
MA
WM
MA/5550.341
79138Marek Olszyński
Małgorzata Grzybek
0.0
0.0
NZWP/24750.13
80144Piotr Portala
Stefan Masternak
2.5
5.0
WPWP/24750.12
81153Sławomir Czapliński
Janusz Przybysz
7.0
9.0
WPWP/25250.09
82103Jerzy Adamczak
Jerzy Hawryliszyn
4.0
1.5
WP
DS
SL/8750.03
83155Tomasz Solarski
Jerzy Stypiński
3.0
3.0
WPWP/25249.86
84147Robert Pogorzelski
Romuald Bartoszko
5.0
5.0
WPWP/25249.59
8576Tadeusz Biernat
Reginald Sukiennik
12.0
12.0
MPMP/4049.52
8686Władysław Kaczor
Dorota Gadaś
4.0
3.0
MPMP/4049.35
87105Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
SL/8749.33
8861Stanisław Urbanowski
Kazimierz Dziadkowiec
7.0
7.0
MPMP/4049.18
89128Arkadiusz Pohl
Stefan Gronowski
1.0
0.5
WPWP/24749.11
90112Maja Żabierek
Hubert Urban
5.0
7.0
SWSL/8748.80
91125Michał Zimpel
Piotr Czarnecki
2.0
2.0
WPWP/24748.72
9258Elżbieta Chodacka
Katarzyna Michałek
2.5
7.0
SL
MP
MP/4048.62
9388Ryszard Maciąg
Lech Adach
5.0
5.0
LUSL/8748.52
9466Piotr Szewczyk
Jan Surdej
0.0
0.0
MPMP/4048.51
9565Marek Heichel
Marcin Wilczyński
4.0
5.0
MPMP/4048.40
9615Elżbieta Brewińska
Zbigniew Poźniak
0.0
0.0
MADS/4148.29
97119Janusz Kopras
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/24747.86
9835Andrzej Kudelski
Andrzej Dachowski
4.0
2.5
MAMA/5547.74
9953Stanisław Mierzwa
Stanisław Sarat
7.0
3.0
MPMP/4047.71
10051Tytus Bisping
Aleksandra Jurkiewicz
7.0
5.0
MPMP/4047.36
101150Andrzej Malenta
Andrzej Małdziński
5.0
4.0
WPWP/25247.35
102121Małgorzata Zielonacka
Mirosława Miętkiewska
2.5
2.5
WPWP/24747.27
10311Bronisława Sroczyńska
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
DSDS/4147.27
104148Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
4.0
4.0
WPWP/25247.26
10564Bogdan Palczyński
Mirosław Sady
9.0
12.0
MPMP/4046.90
106152Radzisław Oczkowicz
Jan Olkowicz
4.0
4.0
WPWP/25246.73
107139Janusz Borowski
Sławomir Tomaszewski
3.0
2.0
WPWP/24746.73
108143Eugeniusz Kubiak
Ligia Banaszak
1.0
0.5
WPWP/24746.69
10984Piotr Stopa
Kazimierz Chłobowski
13.0
11.0
MPMP/4046.61
110114Jerzy Karwacki
Krzysztof Pawlikowski
0.0
1.5

PM
SL/8746.55
111151Janusz Jędrzejewski
Stefan Samól
5.0
3.0
WPWP/25246.49
112116Wojciech Kaniewski
Paweł Siwak
4.0
2.0
WPWP/24746.37
11321Włodzimierz Fabjański
Mieczysław Hauswirt
0.0
0.0
MA/28246.14
114120Witold Beger
Zbigniew Borejsza-Wysocki
3.0
2.0
WPWP/24745.97
1155Maria Moryto
Andrzej Jeż
4.0
5.0
MPDS/4145.93
11670Małgorzata Serczyk
Leszek Ochał
0.0
2.5
MPMP/4045.89
11738Piotr Guzik
Tomasz Kozłowski
1.0
3.0
MAMA/5545.80
1189Liliana Suflida
Janina Czaja-Kozioł
0.5
0.0
LD
OP
DS/4145.64
11917Wan Ying Hill
Malcolm Hill
6.0
6.0
SCODS/4145.52
1201Ewa Rosikoń
Alicja Rosikoń
0.0
0.0
SLDS/4145.31
121102Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.0
0.0
SL/8745.24
122142Szymon Graś
Jakub Nawrocki
1.5
1.0
WPWP/24744.89
123115Karol Mońko
Jadwiga Nowak
4.0
11.0
WPWP/24744.75
12478Marek Orłowicz
Paweł Skałacki
2.5
7.0
MPMP/4044.30
12516Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMDS/4144.09
12619Mirosława Jagiełło
Andrzej Reda
0.0
1.0

MA
MA/28244.01
12798Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.5
MPSL/8743.90
128134Hanna Derdowska-Zimpel
Hanna Utecht
1.0
1.0
WPWP/24743.88
12985Aleksander Jezioro
Zbigniew Przeginiak
21.0
4.0
MPMP/4043.64
13045Andrzej Wójcik
Stefan Błaszczyk
3.0
3.0
MPMP/4043.38
13172Waldemar Rybka
Jacek Kalinowski
5.0
7.0
MPMP/4043.09
13252Patryk Mrukot
Albert Mosiałek
1.0
1.0
MPMP/4042.40
13357Jan Skuciński
Marek Kiepura
5.0
5.0
MPMP/4041.95
134107Halina Szarafin
Aleksander Łukasz
0.0
0.0
LUSL/8741.70
13546Adam Brodowski
Tadeusz Garbacik
1.5
13.0
MPMP/4041.59
136145Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/24741.41
13790Marek Piotrowski
Alicja Pers
0.0
0.0

MA
SL/8740.83
13899Małgorzata Gostyńska
Ilia Krusnell
1.5
6.0
DS
SWE
SL/8740.46
13959Adam Owoc
Zdzisław Gędłek
2.5
5.0
MPMP/4039.95
14074Krzysztof Skąpski
Elżbieta Skąpska
3.0
2.0
MPMP/4039.85
14196Janina Wleklińska
Krystyna Marson
0.0
0.0

PM
SL/8739.71
14233Stefan Andrejas
Marek Szyszkiewicz
1.5
0.0
MAMA/5538.71
14328Krystyna Frąckiewicz
Bronisław Kamiński
1.0
2.5
MAMA/28238.64
14430Antoni Frączek
Jan Jaworski
1.5
1.0
MAMA/5538.57
1457Małgorzata Węglewska
Marian Ganicz
1.5
3.0
WP
DS
DS/4138.42
146111Mariola Miklaszewska
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MA
MP
SL/8738.16
14734Sławomir Rokicki
Mirosław Zawiślak
2.5
2.0
MAMA/5538.00
14869Grażyna Plutecka
Andrzej Plutecki
1.5
1.5
MPMP/4037.69
149108Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
SL/8735.77
15013Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
DS/4134.58
15120Jacek Jeleński
Stanisław Rękas
0.0
0.0

MA
MA/28233.53
152124Lidia Suszczyńska
Elżbieta Kamińska
0.0
0.5
WPWP/24733.10
153141Zdzisław Stryła
Barbara Matuszewska
1.0
1.0
WPWP/24732.81
1542Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMDS/4132.45
15587Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MASL/8731.15

Statystyka ośrodków...