Turniej na maksy

Wtorek, 23 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-% pkl
171Jerzy Adamczak
Jerzy Wilczek
4.0
3.0
WPMP/8768.8015
270Ludwik Murat
Ilia Krusnell
4.0
6.0
LU
SWE
MP/8766.4015
376Tomasz Borucki
Piotr Proporowicz
5.0
5.0
KPMP/8765.2714
473Zbigniew Hałaczkiewicz
Lech Adach
5.0
5.0
LUMP/8763.7714
582Stanisław Grajewski
Janusz Michalak
1.0
0.5
PMPM/29962.7313
694Witold Białas
Aleksander Sejud
5.0
9.0
SLSL/10561.8812
7104Włodzimierz Kwiatkowski
Lidia Gapińska
12.0
2.0
WPWP/25460.6512
8110Andrzej Ostrowski
Piotr Surdyk
2.5
3.0
WPWP/25460.3311
937Jan Zadroga
Eugeniusz Zalewski
13.0
9.0
WP
SL
DS/4160.1811
1028Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPDS/4160.0610
1190Agnieszka Pietrzyk
Jerzy Ujma
5.0
12.0
SL
SW
SL/10559.4410
1267Kazimierz Lichawski
Joanna Brede
11.0
5.0
SLMP/8758.699
1374Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
5.0
12.0
OP
KP
MP/8758.129
1464Maja Żabierek
Hubert Urban
5.0
7.0
SWMP/8758.108
15102Bartosz Kaczmarek
Anna Spyszkiewicz
3.0
0.5
WPWP/25457.778
1675Aleksander Jonak
Krzysztof Fabijański
1.5
0.0
SL
LU
MP/8757.597
1788Marek Parol
Marek Szymborski
4.0
4.0
PMPM/29957.546
18101Ryszard Nowicki
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/254-0.6357.426
1996Beata Madej
Jarosław Sieczkowski
3.0
5.0
SLSL/10557.245
2011Tomasz Koźlecki
Janusz Drozdowski
4.0
12.0
DSDS/33357.095
21103Tadeusz Dziadykiewicz
Jan Sztuba
1.5
2.0
WPWP/25456.924
225Anna Jankowska
Tomasz Struzik
3.0
5.0
DSDS/33356.694
2332Maria Kaczmarek
Liliana Suflida
0.0
0.5
SL
LD
DS/4156.293
2472Leszek Krzeczek
Kazimierz Cios
7.0
11.0
SLMP/8756.263
2565Aleksandra Cichoń
Artur Antoniak
0.0
1.5

MA
MP/8756.063
2641Józef Waśko
Marek Urbański
5.0
13.0
MP
LB
MP/4555.843
273Małgorzata Turska-Marcinowska
Adam Marcinowski
7.0
7.0
DSDS/33355.653
2831Danuta Szczepanik
Adam Rydz
0.0
3.0
SL
SW
DS/4155.463
2916Teresa Szul-Nowak
Ryszard Nowak
13.0
13.0
DSDS/33355.413
30108Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/25455.083
3191Tomasz Kłys
Adrian Bakalarz
5.0
7.0
WP
SL
SL/10554.953
3242Marek Glibowski
Wacław Owca
2.0
2.5
MPMP/4554.803
3363Leszek Gabriel
Anna Gabriel
7.0
0.0
MP
MP/8754.743
3435Wang Ying Hill
Malcolm Hill
6.0
6.0
SCODS/4154.672
3598Kazimierz Donder
Jerzy Morstyn
0.5
0.0
SL
SL/10554.362
3630Andrzej Biliński
Andrzej Gintrowicz
0.0
0.0
DS
WP
DS/4154.162
3784Jacek Terlecki
Zbigniew Walczyński
5.0
9.0
PMPM/29953.812
3866Andrzej Sadowski
Wioletta Matusik
1.5
2.5
MPMP/8753.352
3940Jerzy Kłusek
Roman Maceluch
5.0
11.0
MPMP/4553.252
4023Lidia Chłąd
Wiesław Andruk
1.5
9.0
PM
MA
DS/4153.102
419Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
5.0
11.0
DSDS/33352.882
4222Janina Czaja-Kozioł
Bronisława Sroczyńska
0.0
0.0
OP
DS
DS/4152.412
434Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
12.0
13.0
DSDS/33351.972
4424Małgorzata Węglewska
Marian Ganicz
1.5
3.0
WP
DS
DS/4151.411
4554Tadeusz Wasilewski
Lech Łaniewski
5.0
13.0
KPMP/8751.381
4614Lech Warężak
Jerzy Gładysz
11.0
12.0
DSDS/33351.311
472Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
5.0
13.0
DSDS/33351.031
4820Barbara Chmielewska
Olgierd Chmielewski
2.0
2.5
LBDS/4151.011
4986Zbigniew Kamiński
Tomasz Tarasiuk
4.0
3.0
PMPM/29950.791
5017Wojciech Lubas
Robert Mroczek
5.0
4.0
DSDS/33350.341
511Kamila Kukuła
Janusz Pawlicki
5.0
5.0
DSDS/33350.301
5229Joanna Kotarba
Paweł Kotarba
4.0
4.0
MPDS/4150.281
5318Andrzej Suchodolski
Dariusz Artmański
4.0
4.0
DSDS/33350.141
5412Aleksander Skorupa
Kazimierz Bednarek
5.0
9.0
DSDS/33350.121
5583Andrzej Kąca
Andrzej Rutkiewicz
4.0
4.0
PMPM/29949.98
5639Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
9.0
12.0
MPMP/4549.93
576Andrzej Pliszczyński
Marek Bałdysz
5.0
13.0
DSDS/33349.93
5815Joanna Kokot
Mateusz Strzelczyk
2.5
2.5
DSDS/33349.90
5985Ryszard Jarmużewski
Jan Maciejewski
5.0
9.0
PMPM/29949.25
6095Tadeusz Kois
Artur Głowacki
2.0
2.0
SLSL/10549.06
6159Maria Błoszyk
Marek Błoszyk
0.0
0.0
MP/8748.62
6293Maria Morstyn
Leszek Uryga
0.0
0.0
SL/10548.47
6377Piotr Dybowski
Robert Krawczyk
7.0
5.0
PMPM/29947.81
6410Andrzej Litwiński
Lech Kostecki
5.0
5.0
DSDS/33347.58
6557Stanisław Janik
Zofia Diakowska
13.0
3.0
LB
DS
MP/8747.18
667Samuel Bałdysz
Cathy Bałdysz
5.0
19.0
DSDS/33346.96
6725Elżbieta Brewińska
Jacek Sroczyński
0.0
0.0
MA
DS
DS/4146.80
68109Grzegorz Krysiński
Krzysztof Wawrzyniak
0.0
0.0
WPWP/25446.70
6933Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMDS/4146.57
7079Elżbieta Nowakowska
Elżbieta Szymańska
0.0
0.0
PMPM/29946.18
7147Jacek Młyńczyk
Zbigniew Przeginiak
13.0
4.0
MPMP/8746.12
7255Leszek Matusik
Danuta Rybarska
3.0
0.0
MP
MP/8746.10
73106Henryk Duszyński
Jerzy Rodziewicz
4.0
5.0
WPWP/25445.89
7487Marzena Banach
Barbara Boros
2.0
2.0
PMPM/29945.67
7538Jacek Suchodolski
Krzysztof Ziewacz
6.0
5.0
SCO
MP
DS/4145.60
7634Ewa Zagórska-Onoszko
Tomasz Onoszko
0.0
0.0
PMDS/4145.58
7744Piotr Polek
Eugeniusz Cieśla
1.5
1.5
MPMP/4545.56
7843Monika Czub-Gołaszewska
Piotr Turczynowicz
4.0
2.5
MPMP/4545.40
79112Barbara Podgórska
Hieronim Nowacki
4.0
5.0
WPWP/25445.39
8021Władysław Rosikoń
Zbigniew Poźniak
1.0
0.0
SL
MA
DS/4145.36
8146Jarosław Kowalik
Adam Waśko
4.0
5.0
MPMP/4545.21
8292Krzysztof Góra
Ireneusz Wędołowski
7.0
2.0
SL
OP
SL/10545.02
8352Alicja Pers
Marek Piotrowski
0.0
0.0
MA
MP/8744.95
8453Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAMP/8744.62
8569Lucyna Gozdek
Leszek Gozdek
1.5
2.0
KPMP/8744.49
8619Ewa Rosikoń
Alicja Rosikoń
0.0
0.0
SLDS/4144.18
8762Danuta Zalewska-Bielanik
Jerzy Bielanik
0.0
0.0
MP/8744.14
8878Edward Janusz
Andrzej Szindler
0.0
0.0
PMPM/29943.41
8949Janusz Wacławczyk
Stanisław Gęga
2.0
2.5
SLMP/8742.89
9089Tadeusz Kuc
Eugeniusz Urbańczyk
1.0
1.0
SLSL/10542.66
91100Barbara Speth
Małgorzata Zielonacka
1.5
2.5
WPWP/25442.55
9250Wojciech Kozubski
Stanisława Szewczyk-Kozubska
2.5
2.5
MPMP/8742.08
93107Barbara Łukaszewska
Zygfryd Banecki
2.5
4.0
WPWP/25441.44
9456Jerzy Karwacki
Emilia Kemuś
0.0
0.5

DS
MP/8741.30
9548Mariola Miklaszewska
Adam Kutszyński
0.0
1.5
MA
MP
MP/8741.14
9668Krzysztof Pawlikowski
Elzbieta Nyberg
1.5
6.0
PM
SWE
MP/8741.12
9727Jacek Kowalewski
Piotr Wróblewski
2.5
2.5
MADS/4140.86
98105Stefan Sytlak
Aleksander Buchholz
0.5
2.0
WPWP/25439.31
9951Wiesław Teresiński
Ryszard Maciąg
5.0
5.0
LUMP/8739.30
10081Janina Buszman
Teresa Górkiewicz
2.0
2.5
PMPM/29939.21
10199Sławomir Speth
Tomasz Powęzka
1.5
2.0
WPWP/25438.97
10226Anna Chudy
Andrzej Chudy
0.0
0.0
DSDS/4138.31
10360Małgorzata Gostyńska
Jerzy Hawryliszyn
1.5
1.5
DSMP/8738.02
10413Marcin Marcinkowski
Jan Marcinkowski
1.5
4.0
DSDS/33336.96
10558Aleksander Łukasz
Teresa Sulima
0.0
0.0
LU
 
MP/8736.95
1068Teresa Lubas
Jarosław Chłądowicz
0.5
1.0
DSDS/33335.74
10797Krystyna Fudali
Władysław Fudali
0.0
0.0
SL/10527.65

Statystyka ośrodków...