Turniej na maksy
Piątek, 12 października 2018
Wyniki z 4 ośrodków
Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij tutaj, żeby pobrać plik z rozkładami.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-ce
nr
nazwiska
wk
okręg
ośrodek
+/-
%
pkl
1
18
Dariusz Marczak
Dariusz Artmański
5.0
4.0
DS
DS/67
62.79
8
2
40
Andrzej Potyński
Karol Sawicki
18.0
0.5
MA
ZP/41
59.93
8
3
15
Marcin Motykiewicz
Aleksander Czajka
4.0
7.0
DS
DS/67
59.11
7
4
44
Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WM
ZP/41
57.96
6
5
12
Leszek Haber
Janusz Piernikowski
5.0
7.0
DS
DS/67
57.61
5
6
41
Radzisław Oczkowicz
Marek Bukowski
4.0
5.0
WP
ZP/41
57.38
5
7
27
Stanisław Miłaszewicz
Tadeusz Marcinkowski
5.0
2.5
LB
LB/75
55.94
4
8
26
Halina Szajowska
Wiesław Wiśniewski
3.0
5.0
LB
LB/75
55.93
3
9
25
Andrzej Kałużny
Arkadiusz Skonieczny
1.5
2.5
LB
LB/75
55.85
3
10
38
Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KP
ZP/41
55.49
2
11
6
Marcin Rój
Jerzy Hawryliszyn
2.0
1.5
DS
DS/336
55.27
2
12
3
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
3.0
5.0
DS
DS/336
54.54
2
13
2
Adam Szuszkiewicz
Aleksander Zdybel
2.5
9.0
DS
MP
DS/336
54.16
2
14
11
Lech Warężak
Zbigniew Sobczyk
11.0
12.0
DS
DS/67
54.08
2
15
13
Szymon Niewiadomski
Janusz Drozdowski
2.5
12.0
DS
DS/67
53.87
1
16
4
Waldemar Maciejewski
Bogdan Nowakowski
3.0
4.0
MP
DS
DS/336
53.13
1
17
22
Marian Krzypkowski
Zdzisław Kuc
1.5
1.0
DS
DS/67
53.00
1
18
34
Krzysztof Ziewacz
Zdzisław Gumkowski
5.0
1.0
MP
MA
ZP/41
52.31
1
19
29
Mieczysław Skowroński
Edward Poniewiera
0.5
3.0
LB
LB/75
52.29
1
20
10
Zbigniew Skórecki
Włodzimierz Kubas
3.0
2.5
DS
DS/336
51.63
1
21
23
Sławomir Zagórski
Marcin Paplaczyk
3.0
2.0
DS
DS/67
50.70
1
22
37
Piotr Wróblewski
Stanisław Górski
2.0
5.0
MA
OP
ZP/41
50.65
1
23
36
Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MA
ZP/41
50.61
24
24
Piotr Klubiński
Barbara Radomska
9.0
4.0
DS
DS/67
50.46
25
43
Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZP
ZP/41
50.12
26
7
Małgorzata Gostyńska
Ryszard Menzfeld
1.0
5.0
DS
DS/336
49.95
27
31
Andrzej Drgas
Ryszard Jakubczak
2.5
2.5
LB
LB/75
48.10
28
33
Janina Kalinowska
Krystyna Roszkowska
0.0
0.0
MA
ZP/41
47.32
29
35
Lidia Zarębińska
Elwira Gutkowska
0.0
0.0
MA
ZP/41
46.58
30
5
Ewa Jaworska
Jarosław Jaworski
0.0
2.0
NZ
PM
DS/336
46.48
31
39
Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZP
ZP/41
45.84
32
42
Andrzej Przybylski
Zbigniew Kozerski
2.0
0.0
WP
MA
ZP/41
45.49
33
19
Andrzej Suchodolski
Waldemar Majewski
4.0
4.0
DS
DS/67
45.48
34
21
Grzegorz Mzyk
Elżbieta Niewiadomska
2.0
2.0
DS
DS/67
45.02
35
46
Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
4.0
KP
ZP/41
44.70
36
30
Tadeusz Birecki
Sławomir Rutecki
5.0
7.0
LB
LB/75
44.22
37
1
Lech Moliński
Radosław Surowiak
2.5
4.0
DS
DS/336
42.47
38
8
Tadeusz Janeczek
Zbigniew Wróblewski
3.0
1.5
DS
DS/336
42.36
39
28
Stefan Waga
Jerzy Musielak
4.0
1.0
LB
LB/75
40.16
40
14
Bogdan Sokół
Ryszard Rolka
4.0
5.0
DS
DS/67
39.82
41
16
Marek Kubicki
Mirosław Kawecki
0.0
0.5
DS
DS/67
39.42
42
17
Ireneusz Pikulski
Kazimierz Komorowicz
4.0
4.0
DS
DS/67
38.73
43
45
Alicja Pers
Elżbieta Derezińska
0.0
0.0
MA
ZP/41
35.62
Statystyka ośrodków...