Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 11 października 2018

Wyniki z 7 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
125Andrzej Bonczysty
Jerzy Brachmański
0.0
1.0
OPOP/2734.8081.0911
22Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/724.8054.1411
347Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4052.3810
456Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/30846.649
519Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/31742.099
654Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/30832.418
770Karol Sawicki
Andrzej Potyński
0.5
18.0
MAZP/4129.728
860Sabina Kaźmierska
Aleksander Kaźmierski
9.0
11.0
ZPZP/4127.777
949Jerzy Wilczek
Paweł Fiebig
3.0
2.5
WPWP/24726.756
1050Jerzy Nowak
Tomasz Kłys
13.0
5.0
WPWP/2472.4026.616
1143Jarosław Nowak
Janusz Suszczyński
2.0
4.0
WPWP/2472.4025.075
1227Barbara Larysz
Piotr Bielecki
2.5
5.0
OPOP/2734.8024.385
1333Adam Peszke
Edward Niewierowski
5.0
11.0
WPWP/2472.4024.004
1472Ewa Kita
Przemysław Kita
2.5
2.5
KPZP/4123.853
1517Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MPMP/31722.463
1671Aleksandra Romańska
Maria Bielska
0.0
0.5
KPZP/4121.273
1712Adam Łaszczotko
Dariusz Gelo
4.0
1.5
MAMA/584.8021.262
1823Stanisław Prokuszki
Piotr Markiewicz
4.0
5.0
MPMP/31720.192
1914Robert Sadowski
Robert Siedlecki
5.0
5.0
MAMA/584.8019.902
2022Sławomir Reising
Marek Surmiak
4.0
5.0
MPMP/31719.862
211Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/724.8018.262
2230Bogusława Szagała
Jan Szagała
4.0
5.0
OPOP/2734.8018.162
2365Wiesław Wójcik
Janusz Piłat
0.0
0.0
ZPZP/4115.702
2415Janusz Pietrzak
Janusz Tomaszczuk
5.0
2.0
MAMA/584.8015.072
2541Elżbieta Kamińska
Sławomir Tomaszewski
0.5
2.0
WPWP/24714.972
2638Piotr Czarnecki
Małgorzata Zielonacka
2.0
2.5
WPWP/2472.4012.612
2720Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MPMP/31712.441
2811Czesław Czyżkowski
Jacek Koter
13.0
5.0
MAMA/584.8012.001
2963Zofia Dukindorf
Roman Dukindorf
0.0
0.0
MAZP/4111.701
3026Jan Glenz
Maciej Sachs
4.0
1.5
OPOP/2734.809.801
3161Lidia Zarębińska
Krzysztof Ziewacz
0.0
5.0
MA
MP
ZP/419.361
3221Wacław Sypień
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/3178.331
334Tadeusz Kazimirowicz
Piotr Rapacki
0.5
1.5
DSDS/724.806.501
3410Włodzimierz Rutkowski
Daniel Wacławek
4.0
2.0
MAMA/584.803.021
357Bronisław Tabisz
Ryszard Makuch
4.0
5.0
DSDS/724.802.951
3666Radzisław Oczkowicz
Marek Bukowski
4.0
5.0
WPZP/412.77
3757Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3082.70
3846Witold Szczepaniak
Włodzimierz Kwiatkowski
5.0
12.0
WPWP/2472.59
3945Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
1.5
5.0
WPWP/2472.400.43
4067Krystyna Wawrzyniak
Jerzy Wawrzyniak
0.0
4.0
KPZP/41-0.37
416Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/724.80-0.62
4258Anna Kondyjowska
Kazimierz Wiliński
3.0
7.0
ZPZP/308-1.10
4339Wojciech Kaniewski
Janusz Kopras
4.0
4.0
WPWP/2472.40-3.32
4437Alicja Stefanowska
Jerzy Kamiński
3.0
2.5
WPWP/2472.40-3.69
4574Halina Podlecka
Wiesław Podlecki
1.5
2.5
WMZP/41-3.93
4664Zdzisław Gumkowski
Zbigniew Kozerski
1.0
0.0
MAZP/41-6.94
4740Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.40-8.59
4842Piotr Tyranowski
Piotr Surdyk
5.0
3.0
WPWP/247-12.27
4944Ryszard Nowicki
John Catlow
4.0
2.5
WPWP/2472.40-13.15
5034Zenon Wierzbicki
Krzysztof Buzała
5.0
4.0
WPWP/247-13.89
513Marek Drecki
Janusz Kozioł
7.0
2.0
DSDS/724.80-15.42
5213Elżbieta Wróblewska
Bogdan Kakietek
4.0
5.0
MAMA/584.80-16.69
5348Tomasz Powęzka
Małgorzata Węglewska
2.0
1.5
WPWP/2472.40-17.74
5416Zbigniew Rzeczycki
Grażyna Rzeczycka
0.5
0.5
MAMA/584.80-18.55
5573Alicja Pers
Elżbieta Derezińska
0.0
0.0
MAZP/41-19.64
5659Andrzej Przybylski
Stanisław Górski
2.0
5.0
WP
OP
ZP/41-19.88
5735Andrzej Grześko
Andrzej Dachtera
0.0
0.0
WPWP/247-19.88
5862Władysława Grzegorczyk
Jolanta Tymińska
0.0
0.0
ZPZP/41-21.58
5936Barbara Podgórska
Zofia Mikołajczyk
4.0
4.0
WPWP/2472.40-22.51
6069Janina Kalinowska
Krystyna Roszkowska
0.0
0.0
MAZP/41-22.75
6153Zbigniew Kułaczkowski
Tadeusz Mediuch
11.0
0.5
ZPZP/308-22.95
6228Grażyna Majchrowska
Eryk Hamerski
2.5
2.5
OPOP/2734.80-28.48
6324Leszek Gabriel
Stanisław Drwal
7.0
2.5
MPMP/317-28.88
645Andrzej Wyrzykowski
Eugeniusz Swendrowski
2.0
1.5
DSDS/724.80-32.21
6551Lidia Gapińska
Lidia Suszczyńska
2.0
0.0
WPWP/2472.40-34.36
6631Wiesław Grabowski
Tomasz Tapper
1.5
2.5
OPOP/2734.80-34.49
6729Jan Wojnarski
Ryszard Wojnarski
0.0
3.0
OPOP/2734.80-36.86
6868Iwona Wróblewska
Piotr Wróblewski
1.5
2.0
MAZP/41-44.67
6955Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/308-57.69
7018Robert Mostek
Jerzy Wielgus
4.0
4.0
MPMP/317-96.48

Statystyka ośrodków...