Turniej na impy (cav.)

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 5 ośrodków

Kliknij na numer pary, żeby obejrzeć historię.
Kliknij tutaj, żeby przejść do protokołów.
Kliknij na kod ośrodka, żeby zobaczyć pary tylko z tego ośrodka.
m-cenrnazwiskawkokręgośrodek+/-IMP pkl
130Marek Sosiński
Rafał Szymański
7.0
5.0
WPWP/2472.4078.1510
238Witold Szczepaniak
Barbara Podgórska
5.0
4.0
WPWP/2472.4050.4810
36Ewa Sokolińska
Marek Drecki
1.5
7.0
DSDS/723.6048.269
413Krzysztof Tokar
Artur Janoś
4.0
3.0
DSDS/944.8044.978
553Jerzy Sadowski
Marek Żakowicz
12.0
12.0
ZPZP/3083.6041.727
620Andrzej Pietrucha
Artur Łysakowski
7.0
3.0
MPMP/3173.6038.346
745Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
7.0
11.0
WPWP/2472.4037.606
827Bronisław Micek
Kazimierz Banek
7.0
7.0
MPMP/3173.6037.085
91Dorota Kwintkiewicz
Sławomir Zimniak
3.0
5.0
DSDS/723.6031.134
1028Ryszard Skotarski
Jarosław Jurkiewicz
12.0
13.0
MA
PK
MP/3173.6030.633
119Bronisław Tabisz
Jan Kulczycki
4.0
2.0
DSDS/723.6030.583
1249Janusz Linkiewicz
Bogusław Maryńczak
4.0
5.0
ZPZP/3083.6029.482
1351Krzysztof Orzechowski
Lech Sulżycki
5.0
7.0
ZPZP/3083.6025.752
1417Agnieszka Wiankowska
Piotr Wiankowski
4.0
19.0
PM
MA
DS/944.8025.522
1550Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
9.0
5.0
ZPZP/3083.6018.022
1629Henryk Duszyński
Edward Niewierowski
4.0
11.0
WPWP/24717.342
1733Dariusz Pawlak
Jarosław Michalski
1.5
1.5
WPWP/2472.4014.692
183Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
12.0
9.0
DSDS/723.6014.632
1914Jerzy Ofierski
Tomasz Dorobek
3.0
3.0
DSDS/944.8013.761
2022Waldemar Guła
Maciej Rodzaj
5.0
9.0
MPMP/3173.6013.041
2148Anna Kondyjowska
Maciej Silski
3.0
0.0
ZP
ZP/3083.6011.491
2255Jerzy Schulz
Kazimierz Wiliński
9.0
7.0
ZPZP/3083.6010.981
2331Krzysztof Buzała
Jacek Kokociński
4.0
5.0
WPWP/2472.4010.571
2439Jerzy Żmudziński
Andrzej Gruszecki
0.0
0.0
NZWP/2477.871
2512Zdzisława Zabłocka
Mirosław Drabczyński
3.0
2.5
DSDS/944.807.771
2644Lidia Gapińska
Krzysztof Brudka
2.0
13.0
WPWP/2472.405.491
2747Władysław Korbutowicz
Zbigniew Kułaczkowski
4.0
11.0
ZPZP/3083.603.54
2835Piotr Surdyk
Piotr Tyranowski
3.0
5.0
WPWP/2472.403.26
2923Leszek Gabriel
Stanisław Drwal
7.0
2.5
MPMP/3173.601.16
3011Mirosław Powązka
Józef Sławenta
3.0
5.0
DSDS/944.800.52
312Jerzy Cychowski
Janusz Kozioł
5.0
2.0
DSDS/723.60-0.31
3226Jerzy Wielgus
Robert Mostek
4.0
4.0
MPMP/3173.60-1.17
3341Alicja Stefanowska
Zofia Mikołajczyk
3.0
4.0
WPWP/247-5.61
3437Jan Rosochowicz
Przemysław Jaworski
2.5
1.5
WPWP/2472.40-10.26
358Ireneusz Ślęzak
Stanisław Horochowski
1.5
0.5
DSDS/723.60-10.38
364Ryszard Suder
Albina Suder
3.0
2.5
DSDS/723.60-14.28
3734Krzysztof Galubiński
Bernard Kurasz
2.0
2.0
WPWP/2472.40-16.59
3821Andrzej Hycnar
Sławomir Reising
13.0
4.0
PK
MP
MP/3173.60-16.84
3942Zenon Torzyński
Piotr Biderman
0.5
3.0
WPWP/2472.40-18.21
4015Ryszard Wojtala
Roman Żyto
4.0
4.0
DSDS/944.80-20.64
4136John Catlow
Jarosław Nowak
2.5
2.0
WPWP/2472.40-26.79
425Piotr Rapacki
Tadeusz Kazimirowicz
1.5
0.5
DSDS/723.60-32.43
4319Kazimierz Szkołut
Ziemowit Sacha
5.0
1.0
MPMP/3173.60-33.14
447Eugeniusz Swendrowski
Andrzej Wyrzykowski
1.5
2.0
DSDS/723.60-34.80
4525Zbigniew Szkołut
Krzysztof Jakubas
5.0
3.0
MPMP/3173.60-36.70
4643Piotr Portala
Krzysztof Staśkiewicz
2.5
2.5
WPWP/2472.40-37.27
4716Andrzej Hołówko
Tadeusz Biernat
1.0
2.5
DSDS/944.80-38.30
4840Elżbieta Kamińska
Małgorzata Węglewska
0.5
1.5
WPWP/2472.40-39.64
4932Adam Meller
Tadeusz Dziadykiewicz
5.0
1.5
WPWP/247-39.89
5052Tadeusz Mediuch
Józef Kowalczyk
0.5
0.0
ZP
ZP/3083.60-53.76
5154Witold Mateńko
Bogdan Wiliński
4.0
0.0
ZP
ZP/3083.60-54.81

Statystyka ośrodków...