Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 9: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
110: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 5NS 3 CE H6= 11069.74
110: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 6NS 2 NTE S4= 12050.00
21: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 11NS 3 CS ST-1 5067.11
21: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 12NS 4 HW H5+2 48056.58
313: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 15NS 3 NTN H7= 60042.11
313: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 16NS 3 NTN H5+2 46075.00
46: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 19NS 6 SN CJ+1 101089.47
46: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 20NS 3 NTS S6= 60056.93
53: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 9NS 4 SxS DJ-1 10023.68
53: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 10NS 4 SN DT= 62052.63
67: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 13EW 3 NTS HT= 6007.89
67: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 14EW 4 HE DK+1 45075.00
712: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 25EW 5 DxE ST= 75092.11
712: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 26EW 6 SS DK-1 10088.16
811: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 17NS 3 NTE H4+1 4307.89
811: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 18NS 3 SN C2= 14047.30
914: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 23EW 3 NTN S9+1 63052.63
914: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 24EW 4 HE DA-1 5027.63
104: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 1EW 5 CxW SA-2 30057.89
104: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 2EW 3 NTN S8= 60047.37
112: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 21EW 2 SxE S6-1 10035.53
112: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 22EW 2 SE D5-2 2009.21
125: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 7EW 5 CS HA-2 20088.16
125: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 8EW 3 NTS SQ= 40043.42
138: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 3EW 2 DS HK-2 10069.74
138: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 4EW 4 HN D6-1 10068.42
 +/-
 WYNIK53.91
 MIEJSCE24