Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 8: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
113: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 9NS 4 SS H3-2 10023.68
113: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 10NS 4 SN DT= 62052.63
212: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 13NS 3 DW H7-1 10036.84
212: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 14NS 4 HW CJ+1 45025.00
35: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 17NS 3 NTE S2= 40022.37
35: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 18NS 4 SN D3-1 10024.34
42: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 7NS 1 SS HA+3 17085.53
42: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 8NS 3 NTS SQ= 40056.58
56: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 11EW 2 SE S8= 11071.05
56: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 12EW 5 SW H5+1 48043.42
611: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 23EW 4 HS C2+1 65021.05
611: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 24EW 3 SE CA-1 5027.63
710: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 15NS 4 SN HQ= 62075.00
710: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 16NS 3 NTN H5+1 43030.26
814: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 21EW 2 NTS H3+2 18010.53
814: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 22EW 1 NTN S3-2 10082.89
93: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 25EW 5 DxE ST= 75092.11
93: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 26EW 6 SS S6= 14301.32
101: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 19EW 4 SS C7+3 51053.95
101: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 20EW 3 NTN D3= 60043.07
114: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 5EW 1 NTW H4+1 12038.16
114: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 6EW 1 NTE S4+1 12050.00
127: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 1EW 3 NTW S7-2 10092.11
127: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 2EW 3 NTN D6+1 63032.89
139: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 3NS 2 DS HK-2 10030.26
139: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 4NS 4 HN D6-1 10031.58
 +/-
 WYNIK44.39
 MIEJSCE70