Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 7: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
111: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 11NS 3 CS S4-1 5067.11
111: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 12NS 5 SE HQ+1 48056.58
24: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 15NS 2 SN HQ+2 17021.05
24: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 16NS 4 SS H3= 42010.53
31: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 5NS 1 NTW H4+1 12061.84
31: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 6NS 1 NTE H8+1 12050.00
45: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 9EW 4 SS SA-1 5044.74
45: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 10EW 4 SN DT= 62047.37
510: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 21EW 3 NTS SK-1 10073.68
510: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 22EW 1 NTN S3= 9031.58
69: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 13NS 3 NTS HT= 60092.11
69: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 14NS 4 HE DK+1 45025.00
714: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 19EW 4 SN CJ+3 51053.95
714: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 20EW 3 NTN D3= 60043.07
82: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 23EW 3 NTN S4+1 63052.63
82: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 24EW 3 HE SJ+1 17059.21
913: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 17EW 3 NTE H4+1 43092.11
913: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 18EW 4 HS DA= 62012.19
103: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 3EW 3 CE CQ-1 10039.47
103: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 4EW 3 HN D6= 14035.53
116: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 25EW 5 DxE CJ= 75092.11
116: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 26EW 4 SS DK+1 65047.37
128: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 1NS 3 NTW S7-2 1007.89
128: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 2NS 3 NTN D6+1 63067.11
1312: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 7NS 2 SS HA= 11051.32
1312: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 8NS 3 NTS SQ+1 43081.58
 +/-
 WYNIK50.66
 MIEJSCE37