Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 6: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
13: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 13NS 3 NTxS S7+1 95097.37
13: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 14NS 4 HW CJ+1 45025.00
213: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 3NS 2 CW DK= 9036.84
213: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 4NS 4 CE H4-1 10047.37
34: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 7EW 4 SS D5-2 20088.16
34: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 8EW 3 NTS SQ+1 43018.42
49: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 19EW 6 SN CJ+1 101010.53
49: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 20EW 3 NTS S6= 60043.07
58: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 11NS 2 SE S8= 11028.95
58: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 12NS 5 SW H5+1 48056.58
614: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 17EW 1 NTE H4+3 18060.53
614: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 18EW 3 NTW HQ-3 15048.65
71: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 21EW 2 SE S3-2 10035.53
71: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 22EW 1 NTN S3-1 5057.89
812: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 15EW 3 NTN HQ= 60057.89
812: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 16EW 6 NTS C7-2 10098.68
92: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 1EW 4 SN HJ+1 45026.32
92: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 2EW 3 NTN D6+2 66013.16
105: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 23EW 4 HN H3-1 100100.00
105: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 24EW 5 CxN SA-3 50093.42
117: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 25NS 5 DxE CJ= 7507.89
117: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 26NS 4 SS DK+1 65052.63
1211: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 5NS 3 SS CA-3 3007.89
1211: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 6NS 2 HW CQ+1 14022.37
1310: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 9NS 4 SS H3-2 10023.68
1310: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 10NS 3 SN DT+1 17011.84
 +/-
 WYNIK45.03
 MIEJSCE67