Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 5: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
112: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 1NS 5 SN CA= 45073.68
112: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 2NS 3 HW C8-1 5019.74
23: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 5EW 2 SS CA-1 10018.42
23: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 6EW 1 NTE S4= 9023.68
38: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 17EW 3 NTE S2= 40077.63
38: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 18EW 4 SN D3-1 10075.66
47: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 9NS 4 SS SA-1 5055.26
47: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 10NS 4 SN DT= 62052.63
514: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 15EW 3 SN HQ+1 17078.95
514: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 16EW 3 NTN H5+2 46025.00
613: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 19EW 4 SN CJ+3 51053.95
613: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 20EW 3 NTN H4= 60043.07
711: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 13EW 3 NTN C4-1 10075.00
711: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 14EW 4 HE C4+1 45075.00
81: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 25EW 5 DW HK= 60077.63
81: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 26EW 6 NTN DJ-3 300100.00
94: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 21EW 2 SE CA+1 14086.84
94: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 22EW 1 NTxN H4= 18017.11
106: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 23NS 4 HN H3-1 1000.00
106: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 24NS 5 CxN SA-3 5006.58
1110: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 3NS 3 CE C2= 11019.74
1110: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 4NS 4 CW HA= 13015.79
129: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 7NS 5 CS HA-2 20011.84
129: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 8NS 3 NTS SQ= 40056.58
132: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 11NS 2 SE HK+1 14022.37
132: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 12NS 4 SW H5+2 48056.58
 +/-
 WYNIK46.87
 MIEJSCE59