Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 3: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
16: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 13EW 3 NTxS S7+1 9502.63
16: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 14EW 4 HW CJ+1 45075.00
25: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 5NS 2 SS CA-1 10081.58
25: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 6NS 1 NTE S4= 9076.32
314: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 11EW 2 NTS ST-2 10056.58
314: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 12EW 4 SW S5+2 48043.42
411: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 15EW 3 NTN HQ= 60057.89
411: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 16EW 3 NTN H5+2 46025.00
59: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 9EW 4 SxS DJ-1 10076.32
59: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 10EW 4 SN DT= 62047.37
612: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 21EW 2 DW C8= 9060.53
612: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 22EW 1 NTN H4= 9031.58
72: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 17EW 1 NTE H6+3 18060.53
72: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 18EW 4 HxS DA= 7901.39
84: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 19NS 4 SN H8+3 51046.05
84: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 20NS 1 NTN S5+2 15012.55
98: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 25NS 5 DxE ST= 7507.89
98: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 26NS 6 SS S6= 143098.68
107: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 3NS 3 CE CQ-1 10060.53
107: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 4NS 3 HN D6= 14064.47
1113: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 7NS 3 CS D5= 11051.32
1113: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 8NS 3 DN SK= 11039.47
1210: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 23NS 4 HS C2+1 65078.95
1210: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 24NS 4 CxN SK-2 30021.05
131: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 1EW 4 SN HJ+2 4803.95
131: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 2EW 3 NTS H5-1 10088.16
 +/-
 WYNIK48.82
 MIEJSCE50