Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 2: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
14: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 3NS 2 SW H9-1 10060.53
14: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 4NS 4 HN D6-1 10031.58
214: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 9EW 3 SN HA-1 5044.74
214: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 10EW 4 SN DT+1 65011.84
310: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 13EW 3 DW H7-1 10063.16
310: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 14EW 3 NTW SQ+1 43053.95
48: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 7EW 1 SS HA+3 17014.47
48: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 8EW 3 NTS SQ= 40043.42
511: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 19EW 4 SS S4+3 51053.95
511: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 20EW 3 NTN H4+1 6302.84
61: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 15EW 3 NTN HQ= 60057.89
61: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 16EW 3 NTN S5+2 46025.00
73: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 17NS 1 NTE H6+3 18039.47
73: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 18NS 4 HxS DA= 79098.61
87: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 23NS 3 NTN S4+1 63047.37
87: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 24NS 3 HE SJ+1 17040.79
96: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 1NS 4 SN HJ+1 45073.68
96: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 2NS 3 NTN D6+2 66086.84
1012: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 5NS 3 SS CA-3 3007.89
1012: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 6NS 2 HW CQ= 11067.11
119: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 21NS 2 SxE S6-1 10064.47
119: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 22NS 2 SE D5-2 20090.79
1213: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 25EW 3 SN CA= 1403.95
1213: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 26EW 3 SN DJ+2 20076.32
135: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 11EW 2 SE HK+1 14077.63
135: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 12EW 4 SW H5+2 48043.42
 +/-
 WYNIK49.30
 MIEJSCE46