Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 14: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
11: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 7NS 3 CS D5= 11051.32
11: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 8NS 3 NTS SQ+1 43081.58
22: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 9NS 3 SN HA-1 5055.26
22: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 10NS 4 SN DT+1 65088.16
33: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 11NS 2 NTS ST-2 10043.42
33: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 12NS 4 SW S5+2 48056.58
44: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 13NS 3 SW CA-2 20060.53
44: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 14NS 1 SS CK-1 5089.47
55: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 15NS 3 SN HQ+1 17021.05
55: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 16NS 3 NTN H5+2 46075.00
66: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 17NS 1 NTE H4+3 18039.47
66: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 18NS 3 NTW HQ-3 15051.35
77: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 19NS 4 SN CJ+3 51046.05
77: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 20NS 3 NTN D3= 60056.93
88: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 21NS 2 NTS H3+2 18089.47
88: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 22NS 1 NTN S3-2 10017.11
99: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 23NS 3 NTN S9+1 63047.37
99: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 24NS 4 HE DA-1 5072.37
1010: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 25NS 5 SxN CA-3 50032.89
1010: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 26NS 4 SS DK+1 65052.63
1111: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 1NS 4 SS C2+1 45073.68
1111: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 2NS 3 NTN DK+2 66086.84
1212: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 3NS 2 SW DK-2 20077.63
1212: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 4NS 4 CE HK= 13015.79
1313: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 5NS 1 NTW HQ+2 15038.16
1313: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 6NS 2 NTxN C7-3 5000.00
 +/-
 WYNIK54.62
 MIEJSCE22