Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 13: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
18: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 9EW 4 SS H3-2 10076.32
18: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 10EW 4 SN DT= 62047.37
26: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 3EW 2 CW DK= 9063.16
26: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 4EW 4 CE H4-1 10052.63
39: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 15EW 3 NTN H7= 60057.89
39: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 16EW 3 NTN H5+2 46025.00
412: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 11EW 2 SE HK+2 17086.84
412: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 12EW 4 SW H5+2 48043.42
51: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 13NS 3 NTS D5= 60092.11
51: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 14NS 4 HW SQ+1 45025.00
65: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 19NS 4 SN CJ+3 51046.05
65: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 20NS 3 NTN H4= 60056.93
74: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 23NS 4 HS SK+1 65078.95
74: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 24NS 3 NTW CT-3 15098.68
810: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 1NS 4 SN CA+1 45073.68
810: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 2NS 3 NTN HA+2 66086.84
97: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 17NS 3 NTE H4+1 4307.89
97: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 18NS 4 HS DA= 62087.81
1011: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 21EW 3 SxW S2-3 5005.26
1011: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 22EW 1 NTN S3-2 10082.89
113: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 7EW 3 CS D5= 11048.68
113: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 8EW 3 DN SK= 11060.53
122: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 25NS 3 SN CA= 14096.05
122: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 26NS 3 SN DJ+2 20023.68
1314: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 5EW 1 NTW HQ+2 15061.84
1314: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 6EW 2 NTxN C7-3 500100.00
 +/-
 WYNIK60.98
 MIEJSCE5