Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 12: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 1EW 5 SN CA= 45026.32
15: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 2EW 3 HW C8-1 5080.26
28: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 13EW 3 DW H7-1 10063.16
28: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 14EW 4 HW CJ+1 45075.00
311: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 9EW 4 HxW S9-1 2006.58
311: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS 10EW 4 SN DT= 62047.37
413: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 11NS 2 SE HK+2 17013.16
413: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 12NS 4 SW H5+2 48056.58
54: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 17NS 2 CE DA+1 11072.37
54: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 18NS 5 DxW SA-2 30071.61
63: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 21NS 2 DW C8= 9039.47
63: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 22NS 1 NTN H4= 9068.42
79: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 25NS 5 DxE ST= 7507.89
79: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 26NS 6 SS DK-1 10011.84
86: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 15NS 3 NTN HQ= 60042.11
86: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 16NS 6 NTS C7-2 1001.32
910: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 19EW 6 SN D5-1 5096.05
910: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 20EW 3 NTN H4= 60043.07
102: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 5EW 3 SS CA-3 30092.11
102: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 6EW 2 HW CQ= 11032.89
111: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 23NS 3 NTN ST+1 63047.37
111: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 24NS 3 SE SJ+1 17040.79
1214: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 3EW 2 SW DK-2 20022.37
1214: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 4EW 4 CE HK= 13084.21
137: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 7EW 2 SS HA= 11048.68
137: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 8EW 3 NTS SQ+1 43018.42
 +/-
 WYNIK46.52
 MIEJSCE61