Turniej na maksy

Czwartek, 4 października 2018

Wyniki z 8 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 11: P. Patreuha - R. Rosikiewicz, 7.0, DS, DS/67

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
17: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 11EW 3 CS S4-1 5032.89
17: S. Zagórski - W. Szałapak, 7.0, DS 12EW 5 SE HQ+1 48043.42
210: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 7EW 4 SxS S3-2 50097.37
210: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 8EW 3 DN SK-1 5082.89
312: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 9NS 4 HxW S9-1 20093.42
312: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 10NS 4 SN DT= 62052.63
43: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 15NS 3 NTN HQ= 60042.11
43: P. Kalinowski - W. Szczepanik, 18.0, DS 16NS 3 NTN H5+2 46075.00
52: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 19NS 4 SS S4+3 51046.05
52: L. Warężak - A. Marcinowski, 18.0, DS 20NS 3 NTN H4+1 63097.16
68: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 23NS 4 HS C2+1 65078.95
68: R. Korpalski - B. Radomska, 6.0, DS 24NS 3 SE CA-1 5072.37
75: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 13NS 3 NTN C4-1 10025.00
75: M. Fechner - P. Kulesza, 14.0, DS 14NS 4 HE C4+1 45025.00
89: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 17EW 3 NTE H4+1 43092.11
89: Z. Sosna - H. Nowiński, 8.0, DS 18EW 3 SN C2= 14052.70
91: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 3EW 3 CW C4= 11080.26
91: K. Kukuła - J. Drozdowski, 17.0, DS 4EW 5 CxW C9-1 20013.16
1013: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 21NS 3 SxW S2-3 50094.74
1013: A. Robak - M. Robak, 7.0, DS 22NS 1 NTN S3-2 10017.11
1114: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 1EW 4 SS C2+1 45026.32
1114: W. Majewski - A. Suchodolski, 8.0, DS 2EW 3 NTN DK+2 66013.16
126: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 5EW 3 SS CA-3 30092.11
126: S. Szuba - M. Szymonowicz, 16.0, DS 6EW 2 HW CQ+1 14077.63
134: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 25EW 4 SN CA-2 10028.95
134: D. Artmański - M. Bałdysz, 17.0, DS 26EW 6 CS DK+1 13907.89
 +/-
 WYNIK56.17
 MIEJSCE11